Říkají muži pravdu?

Dobrý den, mám (22) poměr s kamarádem (28). Asi cítím něco více. Dle mě nejde o zamilovanost, ale když si lidé mají co říci a klape jim to i sexuálně je tam jiskra, tak to jsou skvělé podmínky pro rozvoj vztahu. On se ale bojí. V opilosti mi říká, že mě má rád, že třeba jsem ta pravá, pořád se ptá, proč s ním spím, říká, že si ubližujeme apod… Mám to nechat tak jak to je – sex, nebo mám zatlačit? Nechci nic pokazit. Ale ubíjí mě to. Říkají muži v opilosti pravdu? Nevím, čemu věřit, abych z toho mohla dál nějak usuzovat… Prosím poraďte, děkuji M

2 komentáře u „Říkají muži pravdu?

  Karel Chába Leden 24, 2012

  Dobrý den, ve vztahu na „sex“ se velice často stává, že jeden začne chtít více. Ten druhý ne.
  Musíte si sama za sebe rozhodnout, zda chcete jen sex anebo vztah. Je možné, že když budete chtít více, tak to ukončí, neb se může bát vztahu (jak píšete) anebo ho nechce. Pokud to necháte jak to je a budete nespokojená, tak to beztak dříve či později ukončíte, neb vám to nebude vyhovovat. Ovšem toho budete schopná až se objeví někdo jiný ve vašem životě anebo v momentu, když už toho bude na vás moc a udolá vás to. Ano, je možné, že v opilosti říká pravdu, které se bojí, ale to opravdu nemohu vědět. Někdy se vztahové záležitosti vyvíjejí tak, že nebude mít jistotu a musíte vsadit na jednu kartu.
   M Leden 25, 2012

   Děkuji za odpověď.
   On se bojí vztahu – měl jeden jediný 3,5 roku a od té doby jen souloží, protože ho ten vztah položil. A u mě si není jistý. Už jsme to stihli 2x ukončit, ale pak se buď ozval on, nebo já. A když jsme se viděli, byla to oboustranná bolest, takže jsme zase tak nějak skončili spolu.
   Vztahy jsou složité…:-) Nejhorší je vsázet na tu kartu, protože už to nelze vrátit zpět…

Svůj dotaz vložte do formuláře zde

Komentáře

Své komentáře prosím formulujte maximálně do 700 znaků!
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

* povinný údaj

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů