Rozchod vlastni vinou

Dobry den, Rozesel se se mnou pritel po dvou leteh. Sama jsem ho k tomu dohnala, v posledni dobe jsem byla iracionalni, zarliva, podezrivava a to vse bezduvodne. Bohuzel jsem si to vse uvedomila az moc pozde. Rika ze spolu muzeme byt kdykoliv, ze jen potrebuje videt ze jsem se zmenila a ze treba jednou se k sobe vratime. Nevim jak to resit, jak mu dokazat ze hrozne veci co jsem udelala (nerespektovani soukromi apod) bych uz neudelala.

2 komentáře u „Rozchod vlastni vinou

    Jana Prosinec 20, 2011

    Mám stejný problém, také prosím o odpověď.
    Karel Chába Prosinec 21, 2011

    Dobrý den, domnívám se, že vás ovládá smutek z rozchodu a něco si namlouváte. Vím, že teď upřímně vaříte, že by jste se tak už nechovala, neb jste si uvědomila, jak jste se chovala. Ovšem žárlivost je jako nemoc. Musí se léčit. Mnoho lidí jako vy upřímně lituje, slibuje a věří, že už se tak chovat nebudou, jen aby se partner vrátil. Pokud to myslíte vážně, tak se opravdu začněte léčit ze své žárlivosti. Musíte změnit způsob svého myšlení, vyřešit si minulost – bolesti z dětství a naučit se mít ráda, neb teď trpíte pocitem, že vás partner nemá rád. Držím vám moc palce a pokud budete potřebovat rád vám pomohu na osobním sezení.

Svůj dotaz vložte do formuláře zde
Omlouváme se, komentáře a poradna jsou dočasně vypnuté. V případě, že potřebujete vyřešit svůj partnerský problém, můžete využít služby písemné konzultace. Pro více informací klikněte zde.