Seznamování přes internet

Dobrý den, již dlouho se snažím najít partnerku a v realitě se mi to nedaří – zatím prakticky každá oslovená dívka mi dala najevo, že se mnou nepůjde ani na jediné, první, rande. Mezi lidi chodím docela často, nejsem člověk, který by pořád seděl doma. Rozhodl jsem se, že se pokusím o seznámení prostřednictvím seznamovacích serverů na internetu. Za více než rok jsem vyzkoušel několik serverů, které jsou specializované na seznamování. Vždy vyplním základní údaje o sobě, napíšu text inzerátu (moje záliby, charakteristiky apod.), fotku někdy přiložím, jindy ne, inzerát odešlu a čekám, jestli mi nějaká slečna odpoví. Odpovědí mi přichází velmi málo (když pominu četné spamy), pak si se slečnou začnu dopisovat, ale ona zpravidla po jedné až několika "konverzacích" se mnou přestane komunikovat, přestane mi odepisovat. Také docela často zkouším odepisovat na inzeráty žen, ale výsledky (odpovědi) nejsou prakticky žádné. Ano, jednou jsem se seznámil se slečnou, hodně jsme si dopisovali na chatu, párkrát jsme spolu byli rendit (bez tělesného kontaktu nebo sexu), pak jsme se spolu domluvili na další schůzce, ale ona už nepřišla a přestala mnou komunikovat (přestala brát telefony, odepisovat na SMS a maily). Mám pár známých (vesměs mužů), keří se taky snaží seznámit přes internet a jejich "úspěchy" jsou podobné jako ty moje. Je mi už skoro 27 let a myslím, že už bych si zasloužil zažít alespoň jednu kladnou zkušenost ve zvtahu se ženami. Vznáším na Vás dotaz – je to normální, že seznamování přes internet, kde jsou stovky zájemců, je v mém případě tak málo úspěšné? Kde může být chyba? Předem Vám děkuji za odpověď.

1 komentář u „Seznamování přes internet

    Karel Chába Červen 13, 2011

    Dobrý den, způsob seznamování o kterém píšete je virtuální a to vystihuje vše. Ano, mnoho mužů má stejné zkušenosti jako vy. V tomto světe jsou ženy v převaze a značně toho využívají (budiš jim to přáno). Kde může být chyba? … není jednoduché zaujmout psaným slovem, je to samostatná disciplína a jen málo kdo v ní vyniká. Dále jde údajně o systém. Kolik, jaké a jak ženy oslovíte. Chápejte, že žena sedí u PC a každý den si může vybírat z desítek nabídek. Aby jste ji opravdu zaujal musíte vynikat, zásadně se lišit od konkurence.
    Nemohu však ani opomenout vás po stránce emoční. Hodně také záleží na tom, jaké máte vzorce chování a myšlení. Jde o to, čemu vnitře věříte, jak si věříte, jaké o sobe máte mínění, co si myslíte, že si zasloužíte atd… to vás pak předurčuje k úspěchu/neúspěchu. To předurčuje na jaké typy žen se zaměřujete atd….. S tímto se dá také hodně pracovat ovšem doporučuji se obrátit na odborníka, který se vzorci chování a podvědomím zabývá.

Svůj dotaz vložte do formuláře zde

Komentáře

Své komentáře prosím formulujte maximálně do 700 znaků!
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

* povinný údaj

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů