Stále ho miluji

Dobrý den, přítel se rozešel se mnou. Já ho však stále miluji a chtěla by jsem ho získat spátky. Vím, že mu jěště na mně záleží. Nevím však, co dělat a ze zoufalství dělám kopu chyb.

2 komentáře u „Stále ho miluji

    Karel Chába Duben 15, 2011

    Dobrý den, pokud by jste u mě byla na sezení, tak bych se vás zeptal jak víte, že mu na vás záleží? Jaká byla příčina rozchodu? Z jakého důvodu ho chcete nazpět? Je to proto, že si chce vaše mysl ulevit od bolesti anebo ho máte opravdu ráda? Mozek a zvláště v těchto zátěžových situacích nám lže. Často se chováme iracionálně a nejsme vůbec schopni rozumně a bez emocí zvážit co by bylo správné udělat. Mozek se dostane do takzvaného tunelu a nevidí nic než potřebu si ulevit – v tomto případě se dát opět dohromady. A to vše jen proto, aby nám bylo dobře a bolest odešla. Nicméně to nemá nic společného s láskou.
    Není možné nikoho nutit do vztahu. Poradit vám můžu, aby jste si s ním pokusila věcně promluvit a případně navrhnout řešení a vyřešení důvodů proč jste se rozešli. Sepište si všechny plusy a mínusy vztahu a zhodnoťte si, zda nejde opravdu jen o potřebu si ulevit a zda ten vztah má budoucnost.
    Karolína Květen 14, 2013

    Rozešli jsme před týdnem s přítelem po 8 měsících. Chtěla jsem s ním být prostě pořád, byl hodnej, hezkej, milej, snesl by mi modrý z nebe. Cely vikend jsem byla bud ja u nej, nebo on u me, ale pak to zacalo. Měl strach, že si na fb někoho najdu, tak jsem si ho zrušila a on taky, ven s kamaradama jsem nechodila, protoze nemel rad mou kamosku, ale ja zase jeho kamose. Potom mi z ničehonic rekl, ze chce pauzu, ze si potrebuje vsechno srovnat v hlave a byt chvili beze me sam. Ja doma brecela a on se bavil na discu. Pak jsme se k sobě vrátili s tím, že spolu budeme méně. Stále někam odjížděl, nechtěl se mnou být, tak jsem to raději ukončila, i když ho stále miluji. Poraďte, jak se s tím vyrovnat

Svůj dotaz vložte do formuláře zde

Komentáře

Své komentáře prosím formulujte maximálně do 700 znaků!
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

* povinný údaj

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů