výběr partnera

Dobrý den.Jsem 10 let rozvedená.Měla jsem pár vztahů, nedaří se mi však najít partnera "napořád". Po dvou vztazích s rozvádějícími se muži, kdy si přiznám,že to nebyl vhodný výběr,jsem si našla partnera rozvedeného. Nebyl zcela bez problémů z minulosti,měl hypotéku s expřítelkyní, která mu dodnes ztěžuje problémy s vypořádáním.Řekl ale,že řešení je jen otázkou času a že si je jist mnou jako životní partnerkou.Po téměř dvou hezkých společných letech,která narušovaly snad jen ty problémy s hypotékou(propadal nemluvným náladám, depresivním),ale jinak mezi námi větší konflikty nebyly, mě minulý týden řekl, že nemůže pokračovat,že na to nemá,že mě má rád, pak přidal i některá má prý drobná negativa..Hodně teď přemýšlím,kde se stala chyba, proč, zda to byl opět špatný výběr partnera či je něco špatného ve mě. Děkuji za názor. Eva

1 komentář u „výběr partnera

    Karel Chába Květen 3, 2011

    Dobrý den, nejde o chybu to jste na sebe přísná. Jde o vaše nastavení. Vzorce chování ty vás předurčují k výběru podobných partnerů. Pokud by se ty vaše vzorce chování/přesvědčení změnila (na to je určen můj druhý web http://www.eftpsychlogie.cz), tak by jste se začala v určitých věcech chovat jinak a jinak smýšlet- tedy to je řeč o podvědomí a většinou vše děláte jako automat a ani o tom nevíte. Výběr partnera se dá hodně ovlivnit i vědomě. Můžete se od začátku zaměřit na určité indicie, co by váš partner měl mít a co ne, sledovat jeho chování k vám, jiným lidem, jaké má známe, zda se shodujete v zásadních věcech, jak komunikuje, co chce, zda vám funguje sex atd.

Svůj dotaz vložte do formuláře zde
Omlouváme se, komentáře a poradna jsou dočasně vypnuté. V případě, že potřebujete vyřešit svůj partnerský problém, můžete využít služby písemné konzultace. Pro více informací klikněte zde.