Velice žárlivý partner

v té největší zoufalosti ze svého partnera jsem narazila na vaše stránky…moc ráda bych se s ním k vám objednala,ale nevím,jak ho dotáhnout,protože on je vlastně úplně v pohodě.. Není,je to žárlivej blázen,a je to čím dál tím horší.. partner je o 16let starší,kvůli našemu vztahu se rozvedl a já mu asi za to mám být vděčná a sedět doma na zadku…Na začátku vztahu se takto neprojevoval, ( jsme spolu 3,5 roku) mně je 26,příteli 42.vše přišlo až s časem..pořád mi tvrdí,že když nechci bejt pořád s ním,tak ho tak nemiluju,jako on mě,je tohle normální? Nevím co dělat..Už jednou jsem se s ním dokázala rozejít,ale uprosil mě,ať to zkusíme ještě jednou..Předem děkuji za odpověď

1 komentář u „Velice žárlivý partner

    Karel Chába Březen 15, 2012

    Dobrý den, posuzovat ve vztahu, kdo koho a jak miluje není možné. Neexistuje žádná univerzální rovnice, ze které by se dalo odvodit, kdo miluje víc a kdo méně. Pokud se partner nezačne léčit, respektive nejdříve nepřizná, že má problém, tak se nic nezmění a vy budete nešťastná. Co se změnilo, když jste se k němu vrátila? ….nic, jinak byste se mě neptala. Co si myslíte, že se změní teď, když on nic nedělá proto, aby se choval jinak? …nic. Takže si nic nenalhávejte. V tomto článku http://www.partnerske-vztahy.eu/zustat-nebo-odejit-ze-vztahu-s-zarlivcem/ a článcích souvisejících najdete všechno co potřebujete vědět, abyste se mohla rozhodnout co dělat. Držím vám palce.

Svůj dotaz vložte do formuláře zde
Omlouváme se, komentáře a poradna jsou dočasně vypnuté. V případě, že potřebujete vyřešit svůj partnerský problém, můžete využít služby písemné konzultace. Pro více informací klikněte zde.