velké dilema

Dobrý den, jsou to 4 roky co jsem odešla od přítele,který byl žárlivý a velmi výbušný,což se projevilo i jeho fyzickou nadvládou nade mnou,měl mě rád,ale svým způsobem,který se nedal snést. Ještě těhotná jsem odešla a sama se starala o našeho syna. On si mezitím užíval iný vztah,o syna se zajímal velmi málo.. Nyní jsem se srovnala život,poznávám jiné muže, Ale on se vrátil, s tím, že je jiný a udělá vše pro to,abych mu odpustila. I k psychologovi by šel,jak říkal. Leží mi to v hlavě a nevím jak se rozhodnout, není mi úplně lhostejný,ale zároveň nejde zapomenout co bylo. Nechci udělat životní chybu, děkuji za Váš názor…

2 komentáře u „velké dilema

    Karel Chába Únor 27, 2012

    Dobrý den, v čem je jiný? Co se změnilo? On se léčil? …..Pokud chce jít teprve k psychologovi, tak to znamená, že jeho problém trvá, že nic nezměnil. Pokud byste uvažovala o návratu, tak by se měl nejdříve vyléčit a to se zatím nestalo.
      Anonym Únor 27, 2012

      Děkuji za Vaši odpověď,máte pravdu, zatím opravdu neudělal nic radikálního, jen slibuje a říká, že hodně pochopil atd.. Nikde se neléčil, říkal jen že pokud by nastal problém, šel by k psychologovi pokud bych chtěla. Nicméně já už k němu nemám důvěru, i když spolu máme dítě, bojím se již riskovat.

Svůj dotaz vložte do formuláře zde

Komentáře

Své komentáře prosím formulujte maximálně do 700 znaků!
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

* povinný údaj

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů