Zamilovaná aupair

Zdravím všechny, jsem už půl roku aupair v Anglii, rodina má tři syny, o dva se starám (8 a 12) no a tomu poslednímu je 23 a do toho jsem se prozměnu zamilovala, je to docela šílená situace. Hlavně proto, že netuším, jestli by měl zájem, a kdybych se ho nějak zeptala, hrozí, že se to dozví celá rodina. Postupně jsme se začali víc bavit, je milý, ale je to takový slušný kluk, každý den doma a učí se…Někdy se mi zdá, že flirtuje (dvojsmysly, nebo hlášky o tom, jak jsou holky nebezpečné, že hned otěhotní), ale moc se něm nevyznám. Jak ho sbalit? Co zkusit? Abych jen naznačila, jelikož rovnou to na něj vybalit nemůžu…Jak zjistit jestli má zájem? Jak ho svést?

3 komentáře u „Zamilovaná aupair

  Karel Chába Březen 12, 2012

  Dobrý den, ze svého naturelu jsem proti nějakým trikům ve vztahu a při dvoření. Takže vám doporučuji upřímnost. Řekněte mu, co cítíte, co byste chtěla, na tom není nic špatného. Zapomeňte na ty hry ve smyslu, kdo se dřív projeví, tak je slaboch. Kdo víc miluje, tak je dole atd. Buďte sebevědomá.
   Julie Aupair Březen 13, 2012

   Dobrý den, to je sice hezké, kdybysme byli jen my dva, tak bych s tím neměla problém, ale jde o to, že se nechci strapnit před celou rodinou u které jsem zaměstnána. Nemohu ze své pozice udělat první krok. Proto nevím, jak mu to nějak naznačit…
    Karel Chába Březen 13, 2012

    …pokud se na to díváte takto, tak si rozmyslete, co je pro vás vyšší priorita. Nebo se pohybujte jen v rovině náznaků, jak o tom píšete.

Svůj dotaz vložte do formuláře zde

Komentáře

Své komentáře prosím formulujte maximálně do 700 znaků!
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

* povinný údaj

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů