Žena se chce rozvest ja ne co mam delat?

Krásný den vám přeji, mám na vás dotaz v rovině té že se chce žena semnou rozvést a já nechci. Jde o mou práci nejsem moc doma a ona je na vše sama. Tvrdi ze nikoho nemam ze jde jen o ten cas. Chci to zmenit ale ona tvrdi ze uz nemá zajem co mám dělat poradte prosim vas?

1 komentář u „Žena se chce rozvest ja ne co mam delat?

    Karel Chába Březen 16, 2011

    Dobrý den, pokud se jeden z páru rozhodne, že už dál nechce pokračovat a je to definitivní, tak se toho moc dělat nedá. Navíc píšete jen málo informací na hluboké posouzení situace. Mohu vám poradit, aby jste se pokusil vyhovět ženě v tom co jí nevyhovuje. Často se jeden z partnerů vyjadřuje k rozchodu tak, že je to definitivní, neb už nevěří v náprava. Tedy udělejte změnu v tom co jí vadí a pak teprve jí to oznamte, aby viděla, že to myslíte vážně a je to pravda. Také se pokuste s ní pohovořit a zjistit, za jakých podmínek by ve vztahu chtěla setrvat a ty splňte(pokud chcete zachovat vztah). Dále jí můžete navrhnout návštěvu manželské poradny. Držím vám palce

Svůj dotaz vložte do formuláře zde
Omlouváme se, komentáře a poradna jsou dočasně vypnuté. V případě, že potřebujete vyřešit svůj partnerský problém, můžete využít služby písemné konzultace. Pro více informací klikněte zde.