Zúfalosť

Milujem svojho partnera. Môj partner nechodi do baru ani nikde je vzdy so mnou ale chce chodit sportovat a mne to strasne vadi lebo sa bojim ked je o domna dalej a on si mysli ze mu nechcem dat dychat ked ho nechcem pustit na 2 hodiny raz za tyzdne niekde sportovat.Ja ho chcem pustit ale ked sa bojim ze o nho pridem a zase ked mu vsetko zakazem tiez o nho pridem ja neviem co mam robit ale ked nie je so mnou bojim sa ze je s niekym inym ze sa moze zoznamit a na mna sa vykasle a ja ho milujem a to by som neprezila ja neviem co mam robit ale mam hystericke zachvaty ked viem ze je niekde a nie doma.Poradte mi co mam robiť ale som uz zufala zo toho vsetkeho a on si uz mysli ze som hysterka.

1 komentář u „Zúfalosť

    Karel Chába Leden 9, 2012

    Dobrý den, jste žárlivá a to patologicky. Příčina je v nedostatečném sebevědomí. V případě jako je ten váš nevidím jinou cestu, než vyhledat odborníka a začít problém řešit. Pokud to neuděláte jen se budete trápit a ničit vztah. To čeho se bojíte, tedy ztráty partnera se může díky vašemu chování stát realitou. Držím vám palce.

Svůj dotaz vložte do formuláře zde
Omlouváme se, komentáře a poradna jsou dočasně vypnuté. V případě, že potřebujete vyřešit svůj partnerský problém, můžete využít služby písemné konzultace. Pro více informací klikněte zde.