Zoufalost

Dobrý den, chodíme(já-20) s přítelkyní(17) už rok a půl. Máme vztah na dálku. Oba se občas cítíme osaměle, ale netušil jsem k čemu to vyustí v minulém týdnu. Přítelkyně stále tvrdí, že mě miluje, stejně jako já jí, ovšem chce si prý dát pauzu, aby mohla vyzkoušet něco nového. Tvrdí, že se ke mě vrátí. Ale jak tomu mám věřit? Jsem z toho opravdu zoufalý. Nebyla to ta puberťácká láska. Byli jsme spolu celé prázdniny a fungovalo to vše bez problémů. Nemůžu bez ní žít. Je to ubíjející. Problém je, že mi řekla, že se jí líbí někdo v okolí, že by s ním chtěla možná chodit. Já opravdu nevím jak na to mám reagovat. Já nevím jestli s tím mám souhlasit. Nechci o ní přijít.

3 komentáře u „Zoufalost

  Karel Chába Prosinec 5, 2011

  Dobrý den, nemůžete nikoho nutit, aby s vámi zůstal. Vaše otázka, zda s tím máte souhlasit není dobře položena. Chápu vás, že je to pro vás tvrdé, nicméně musíte to brát jak to je. Pokud partnerka chce něco jiného než vy, nedá se s tím nic dělat. Držím vám palce.
   Anonym Prosinec 5, 2011

   Ano, nenapsal jsem to přesně. Přítelkyně si o tom chce promluvit. Říká, že cítí potřebu vyzkoušet něco nového, ale že bez mého souhlasu nic dělat nebude. Takto jsem to měl napsat. Samozřejmě jí nehodlám nijak omezovat, ale bolí to.
  Petr Leden 16, 2012

  Něco podobného se mi také stalo a bolelo to,ale za nějaký čas to přejde.

Svůj dotaz vložte do formuláře zde

Komentáře

Své komentáře prosím formulujte maximálně do 700 znaků!
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

* povinný údaj

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů