Online poradna – Výběr partnera

KluciKategorie: Výběr partnera | 2018-10-03 19:48:10

Ahoj je mi 14 let a líbí se mi kluk jsme kamarádi a 5 krat do měsíce si voláme 2 hodiny v kuse protože mám úraz a teď nemohu chodit ven líbí se mi ale nevím jak mu to mám říct nebo naznačit tak aby se to nikdo nedozvěděl protože by mě mohl ponížit předevšemi a toho se bojim

Detail dotazu

1 odpověď

Jak říct kamarádce že ji miluji?Kategorie: Výběr partnera | 2018-09-20 15:26:25

Dobrý den. Zamiloval jsem se do své nejlepší kamarádky. A mám strach jí to říct z důvodu toho že se se mnou přestane bavit a nebo že se ke mně začne chovat jinak. Co mám dělat?

Detail dotazu

1 odpověď

Libim se mu?Kategorie: Výběr partnera | 2018-07-02 14:03:35

Pred rokem jsem se zamilovala do kluka je to kytarista z kapely.Jelikoz jsem taky muzikantka začala jsem si rozumět s jeho kamarády(nikdy jsme zatím neměli čas pro sebe protože bohužel vždy byli kamaradi kolem nás) Delsi dobu jsem nepozorovala zájem az najednou po 22.12.kdy se po koncertě pak bavil s kamaráde klávesákem a ten potom najednou přišel ke mne s nabídkou zda bych ho neučila,muj bratr dostal najednou prac. nabídku od frontmena.Skoro kdykoliv me vidí přijde mě pozdravit a dává mi pusu na tvar a usmívá se.Citim často i během koncertu jeho pohledy,dal mi pusu na tvar(než jsem mu stihla neco říct) objal mě kolem ramen,furt mu padaly věci ldyz jsem u nej stala.Libim se mu?diky moc

Detail dotazu

1 odpověď

Herec, učitelKategorie: Výběr partnera | 2018-06-12 04:17:08

Ahojda, je mi 14 let a já moc dobře vím, že mám veliký problém. Hraju v divadle a tam jsem se seznámila s jedním mužem, který mi byl ihned simpatický. Začali jsme se spolu více bavit když jsem mu pomáhala skládat bubenickou soupravu. Jednoho dne to vyvrcholilo k slzám kvůli mé rodině a on mě utišil tím, že jsme se začali líbat. Zamilovali jsme se do sebe. Už to přetrvává 3/4 roku. Nevím co mám dělat nechci ho ztratit. PS: mě je opravdu 14 a jemu bohužel 49, 35 let rozdíl

Detail dotazu

1 odpověď

Strach a nerozhodnost ve vztazíchKategorie: Výběr partnera | 2018-06-10 18:48:10

Dobrý den je mi 15 let a mám takovou vztahovou ,,krizi". Bavím se s dívkou a velmi si rozumíme. Vím že se jí líbím (sama mi to napsala) ale bojím se udělat ten hlavní krok. Chodíme ven skoro každý den ale i s kamarády, takže se ten krok bojím udělat. Nemám rád když mam navázat s holkou hlubší kontakt a kolem nás jsou lidi. Ale i tak nevím jak na to. Nejradši bych nechal udělat ten krok ji ale to by dobře nevypadalo. Nevím jak na to. Přijde mi ji vzít do kina nebo něco v tom smyslu hrozně profláklý. Poraďte jak na to. Díky

Detail dotazu

1 odpověď

SoužitíKategorie: Výběr partnera | 2018-06-07 22:46:15

Dobrý den,před krátkou dobou jsem se seznámila s mužem se kterým je mi moc dobře.Je galantní akční,pohodář.Jen to vše má háček a to,že je ženatý a stále žije s manželkou ve společné domácnosti i když odděleně.Manželka má přítele se kterým staví dům a protože je zde psychicky postižený syn žijí kvůli němu do té doby než dostaví dům,což má být na podzim.Nechci udělat hloupost a proto se ptám jestli je rozumné s tímto mužem začít budovat vztah s budoucností.Tohle vše prý dělá kvůli synovi,který jak jsem psala trpí psychickou poruchou a snáší špatně změny.Předem díky za odpověď.

Detail dotazu

1 odpověď

Vztah s cizincem?Kategorie: Výběr partnera | 2018-05-11 11:26:56

Dobrý den, poznala jsem jednoho muže, cizince, který je o 10 let starší než já. Náš ‘‘vztah’’ začal sexuálně a už více jak měsíc se schazíme i mimo postel. Chodíme ven s jeho přáteli, kde se ke mě chová jako ke své přítelkyni, dotýká se mě, zajímá se o mě, dokonce mi někdy i přípraví něco k večeři jako překvapení, ale vždy skoncime v posteli. Vídáme se 1-3x týdně a každý den mi ráno a večer napíše minimálně pozdrav. Problém je, že nevím jak to brát. Když jsme spolu chová se ke mě hezky, ale myslím si, že se nechce vázat. Každý máme své vlastní aktivity a přátele a někdy mám pocit, že mu na nich záleží mnohem více. Má vůbec smysl od tohoto něco očekávat? Nechci, aby to dopadlo jednostranně..

Detail dotazu

1 odpověď

Problém se vztahyKategorie: Výběr partnera | 2018-05-08 08:19:48

Dobrý den, v práci se mi líbí jedna slečna která pracuje v kanceláři a já na dílně. Když se míjíme vždy se na sebe usmějeme a pozdravíme se. Moc se mi ta slečna líbí ale nemám odvahu sní promluvit. Navíc má maminku v práci a taky mám strach abych s její maminkou neměl problém.

Detail dotazu

1 odpověď

Starší přítelKategorie: Výběr partnera | 2018-05-05 17:13:55

Dobrý den, mám zřejmě neobvyklou otázku. Je mi 15 let, v září mi bude 16 a seznámila jsem se na internetu s 23 letým klukem, píšeme si už dlouho, řekla bych asi půl roku. Každý den si máme co říct a velice si rozumíme. Vím, že kdybych byla o něco starší, náš věkový rozdíl by nebyl tolik zvláštní. Nechodíme spolu, protože nevím, zda by to mělo smysl..., vždycky jsem se u kluků řídila rozumem a dávala si značný odstup, ale teď nevím, protože si jsem jistá, že já k němu a on ke mně něco cítí...a najednou se mi poslouchat moji pesimistickou stránku rozumu nechce, raději bych poslouchala srdce, ale bojím se, abych neudělala chybu. Proto vás prosím o váš názor :), mám to zkusit, může to mít smysl?

Detail dotazu

1 odpověď

VztahKategorie: Výběr partnera | 2018-05-01 19:32:35

Dobrý den, ráda bych znala Váš názor na vztah mezi mnou a jedním mužem. Jde o to, že já mám bakalářské vzdělání a on pouze základní. Vždy raději pracoval , než se učil, měl těžké dětství bez zázemí. Je mi s ním hezky, rozumíme si emocionálně, čte podobné knihy a zajímá se o psychologii, nejednou mi pomohl v životě. Má o mě zájem a chová se ke mě velmi hezky. Jsem rozvedená, mám dvě děti (14,10). On bezdětný, ale toužící po rodině. Nikam nespěchám, on to ví. Ale trápí mě pochyby. Má vztah šanci, když je mezi námi taková propast ohledně vzdělání? Moje rodina by byla proti, upřednostňují vzdělání před mnoha věcmi. Ale já znám i vzdělané muže, co jsou citově prázdní nebo sobečtí.

Detail dotazu

1 odpověď

Omlouváme se, komentáře a poradna jsou dočasně vypnuté. V případě, že potřebujete vyřešit svůj partnerský problém, můžete využít služby písemné konzultace. Pro více informací klikněte zde.