Online poradna – Výběr partnera

Vztah s cizincem?Kategorie: Výběr partnera | 2018-05-11 11:26:56

Dobrý den, poznala jsem jednoho muže, cizince, který je o 10 let starší než já. Náš ‘‘vztah’’ začal sexuálně a už více jak měsíc se schazíme i mimo postel. Chodíme ven s jeho přáteli, kde se ke mě chová jako ke své přítelkyni, dotýká se mě, zajímá se o mě, dokonce mi někdy i přípraví něco k večeři jako překvapení, ale vždy skoncime v posteli. Vídáme se 1-3x týdně a každý den mi ráno a večer napíše minimálně pozdrav. Problém je, že nevím jak to brát. Když jsme spolu chová se ke mě hezky, ale myslím si, že se nechce vázat. Každý máme své vlastní aktivity a přátele a někdy mám pocit, že mu na nich záleží mnohem více. Má vůbec smysl od tohoto něco očekávat? Nechci, aby to dopadlo jednostranně..

Detail dotazu

1 odpověď

Problém se vztahyKategorie: Výběr partnera | 2018-05-08 08:19:48

Dobrý den, v práci se mi líbí jedna slečna která pracuje v kanceláři a já na dílně. Když se míjíme vždy se na sebe usmějeme a pozdravíme se. Moc se mi ta slečna líbí ale nemám odvahu sní promluvit. Navíc má maminku v práci a taky mám strach abych s její maminkou neměl problém.

Detail dotazu

1 odpověď

Starší přítelKategorie: Výběr partnera | 2018-05-05 17:13:55

Dobrý den, mám zřejmě neobvyklou otázku. Je mi 15 let, v září mi bude 16 a seznámila jsem se na internetu s 23 letým klukem, píšeme si už dlouho, řekla bych asi půl roku. Každý den si máme co říct a velice si rozumíme. Vím, že kdybych byla o něco starší, náš věkový rozdíl by nebyl tolik zvláštní. Nechodíme spolu, protože nevím, zda by to mělo smysl..., vždycky jsem se u kluků řídila rozumem a dávala si značný odstup, ale teď nevím, protože si jsem jistá, že já k němu a on ke mně něco cítí...a najednou se mi poslouchat moji pesimistickou stránku rozumu nechce, raději bych poslouchala srdce, ale bojím se, abych neudělala chybu. Proto vás prosím o váš názor :), mám to zkusit, může to mít smysl?

Detail dotazu

1 odpověď

VztahKategorie: Výběr partnera | 2018-05-01 19:32:35

Dobrý den, ráda bych znala Váš názor na vztah mezi mnou a jedním mužem. Jde o to, že já mám bakalářské vzdělání a on pouze základní. Vždy raději pracoval , než se učil, měl těžké dětství bez zázemí. Je mi s ním hezky, rozumíme si emocionálně, čte podobné knihy a zajímá se o psychologii, nejednou mi pomohl v životě. Má o mě zájem a chová se ke mě velmi hezky. Jsem rozvedená, mám dvě děti (14,10). On bezdětný, ale toužící po rodině. Nikam nespěchám, on to ví. Ale trápí mě pochyby. Má vztah šanci, když je mezi námi taková propast ohledně vzdělání? Moje rodina by byla proti, upřednostňují vzdělání před mnoha věcmi. Ale já znám i vzdělané muže, co jsou citově prázdní nebo sobečtí.

Detail dotazu

1 odpověď

Mám to zkusit?Kategorie: Výběr partnera | 2018-04-23 17:17:27

Poznala jsem jednoho kluka přes školní akci, a tak jsem ho kontaktovala. On je takový staromódní a hroznej gentleman, ale právě takový se mi on líbí. Je to jako najít spřízněnou duši. Psali jsme si 2 fakt dlouhé SMSky denně a moc jsme si rozuměli. Pak jsem udělala já první krok a pozvala ho ven. Bylo to super a choval se ke mně moc zdvořile. Je moc hodný, ale obávám se že je takhle hodný na každou holku. Ale není to gay. Je proste hodný na všechny. A mně psal takové starostlivé zprávy, jenomže mi nikdy nenapíše první. Je to složité vysvětlit, ale cítím to tak, že by mě měl víc poznat. Co mám dělat? Mám dělat další kroky a ukázat mu, že ho mám ráda trochu jinak?

Detail dotazu

1 odpověď

Strach ze samotyKategorie: Výběr partnera | 2018-03-24 15:17:55

Je mi 46 let. Za celý život jsem měl jen jeden krátký a nešťastný vztah. Z něj mám 9 letou dceru. S býv. part. jsem poznal na seznamce ve 36 let. Zamiloval jsem se do ní, byla krásná, půvabná, jako málokterá, podle mých představ. Brzy otěhotněla, zřejmě to byl její záměr. Po narození dcery se hodně změnila, začala být vznětlivá. Nakonec se vztah změnil v peklo, kdy mě šikanovala a trápila. Po 4 letech soužití mě vyhnala. Dceru mívám na víkendy. Už je to 6 let. Snažím se marně najít novou partnerku. Jediná má možnost jsou seznamky. Občas se s někým sejdu, ale nedokážu se již do žádné zamilovat. Pořád všechny srovnávám s ní. Ostatní ženy se mi úplně přestaly líbit. Mám strach že už budu sám.

Detail dotazu

1 odpověď

Láska, vztah, klukKategorie: Výběr partnera | 2018-03-21 19:52:35

Dobrý den, Miluji jednoho kluka (je 9. třídě, já v 6.třídě), Jeho kamarádka mu to napsala na facebook.. Co jí odepsal nevím nechce mi to říct, napsala mi že mi to neřekne, protože nechce zradit kámoše(Nevím jak to myslela). Začala jsem ho sledovat na instagramu a poslala jsem mu žádost o přátelství na Facebooku. Na oboje dvoje si mě blokl. Když jdu o přestávce se projít po škole s kamarádkou a potkám ho tak nic(v podstatě mě nezná). Jednou když jsem čekala na fyziku tak kolem mě prošel a kamarádka mi řekla že se na mě pousmál. Mám ho strašně ráda a když si mě blokl na sociálních sítích, bojím se že ho nějak otravuji a že bych už neměla vůbec žádnou šanci. Myslíte že by z toho něco mohlo být

Detail dotazu

1 odpověď

První partnerKategorie: Výběr partnera | 2018-03-19 07:32:52

Dobrý den, mám takový problém. Letos mi bude 25 let a nikdy sem žádného kluka neměla ani sem s žádným nechododilaprostě nic. A založila sem si inzerát na jedné internetové seznamce, a tam sem se do jednoho kluka zamilovala. Nyní si píšeme, je to krásné si s někým psát. Mě bude letos tedy 25 roků a jemu 28 roků. Ale řeším problém v tom, že nevím jak to pak řeknu rodičům, až mě pozve na rande. Bojím se co mi na to řeknou, nebo že mi to zakážou. Vůbec netuším, jak bych to měl potom říct aspoň mamce. Tak bych Vás chtěla moc poprosit o rady a návody. Děkuji za pochopení Peťa

Detail dotazu

1 odpověď

Výběr partneraKategorie: Výběr partnera | 2018-03-08 19:40:13

Zdravím, mám problém..nevím kterého si vybrat. Měla jsem přítele Ukrajince a s nim dítě..před rokem a něco mě poslal i s malou k vodě, jenže když jsem si po roce našla přítele, který malou i mě miluje, bývalí se odhodlal že se k nám vrátí..a přítele jsem opustila.. jenže ted mě chtějí oba a já nevím co mám dělat 🙁 bývalí se začal snažit...a je to lepší jenže co když zase naletím a přijdu tim díku tomu o super vztah co jsem měla mít.. aby se bývalí vrátil byl můj sen a splnil se...jenže tam je furt to ALE a ta nejistota 🙁 nevím co mám dělat ta hra mě přestává bavit.. poradte děkuji za odpověd

Detail dotazu

1 odpověď

Mám šanci?Kategorie: Výběr partnera | 2018-03-05 22:38:58

Dobrý den, Nikdy by mě nenapadlo, že by se takový kluk mohl líbit zrovna mě. Každopádně potřebuji poradit jestli ten kluk naznačuje zájem nebo jsem si to jen špatně vylozila. Jsme v 1.rocniku VŠ a mám spolužáka (znám ho ale už cca 5 let). Ve čtvrtek jsme měli zkoušku a on ač tam měl své přátele a já tam byla, pro něj, s cizími lidmi, tak za mnou přišel a bavili jsme se. O dva dny dřív s ek mě dokonce připojil, když jsme šla na tramvaj, což se nestává. Každý jsme vždy chodili sami a i když máme stejnou cestu. Nikdy se nestalo že bychom se bavili. Děkuji za odpověď

Detail dotazu

1 odpověď