12 let
vzdělávání a zkušeností

750
klientů, kterým jsem
pomohl

5 000
sezení s klienty

4 300
zodpovězených dotazů
v online poradně

Poradce

Stanu se vaším poradcem, který vám vysvětlí, co máte se svým problémem dělat, jak máte postupovat krok za krokem a co určitě dělat nemáte. Vysvětlím vám, co je příčinou vašich problémů a co můžete v budoucnosti očekávat. Budu vás podporovat ve vaší slabé chvíli a motivovat, abyste byli schopni jít dál.

Školitel

Budu vás učit vztahovým dovednostem na osobních konzultacích. Na mých kurzech osobního rozvoje budu vašim mentálním trenérem, který vás naučí, jak být sebevědomý a budovat spokojený vztah.

Kouč

Budu pro vás tím, kdo se bude ptát jako váš kouč pomocí koučovacích otázek a dovedu vás k odpovědím na otázky jako např. „mám odejít nebo zůstat“. Jako kouč vám nebudu radit, věřím ve váš potenciál, který ve vás dokáži najít a probudit a tím vás přivedu k vědomí, že dokážete najít odpovědi na vaše problémy ve vás.

Autor odborných článků, videí a odpovědí v poradně

Píši pro vás odborné články, kterých jsou na webu stovky a v každém jsou konkrétní rady, jak máte postupovat se svým problémem. Natáčím pro vás videa plná rad, postupů a myšlenek k zamyšlení. Pomáhám vám svými radami v online poradně, když potřebujete nasměrovat správným směrem.

Jak zvládat partnerské vztahy

Informace o zpracování osobních údajů

Reference klientů

Pane Chábo, nejdříve bych Vám ráda poděkovala za naše sezení, které se konalo minulé pondělí. Nad vším jsem přemýšlela a spoustu věcí si díky Vám uvědomila. Myslím, že nebudu potřebovat další pomoc. Proto bych chtěla zítřejší sezení zrušit. Ještě jednou moc děkuji za pomoc a vím, koho můžu doporučit, když někdo z mého okolí bude potřebovat pomoct. Mějte se moc krásně.

Děkuji za pročištění zraku. Chtěla jsem jen nezainteresované třetí oko – a to se povedlo. Popravdě nejsem nadšená, ale realita si servítky nebere. Spoustu toho zůstalo nevyřčeného, ale nějak jsem během sezení pochopila, že by to stejně na věci nic nezměnilo. Měla jsem vždy pocit, že mám hodně dávat a nic zato nechtít, byla jsem tak vychována …

Poslední videa