O mně

Kdo jsem?

Jsem Karel Chába a řeším partnerské vztahy

Mám to štěstí, že mohu dělat práci, která mě živí a zároveň mě velmi naplňuje. Díky své práci se mohu neustále rozvíjet jak osobně, tak profesně. Jsem nadšený profesionál, který se každý den snaží vzkřísit na osobních konzultacích vaše téměř „mrtvé“ vztahy. Pomáhat klientům s nápravou nefunkčního vztahu je pro mě osobní výzvou. Těší mě, že ve vašich těžkých chvílích hledáte pomoc zrovna na mém webu v článcích, videích a poradně a mohu tak přispět k tomu, že vaše vztahy budou lepší i přesto, že jsme se nikdy neviděli. Pokud chcete vědět konkrétnější fakta o mně, tak si prosím pusťte video vpravo od textu a přečtěte si další informace na této stránce.

Karel Chába

„Pomohu, ať jste odkudkoliv!“

13 +

Let zkušeností

900 +

Spokojených
klientů

710 +

Článků a videí

10 000 +

Zodpovězených dotazů

Poradce

Stanu se vaším poradcem, který vám vysvětlí, co máte se svým problémem dělat, jak máte postupovat krok za krokem a co určitě dělat nemáte. Vysvětlím vám, co je příčinou vašich problémů a co můžete v budoucnosti očekávat. Budu vás podporovat ve vaší slabé chvíli a motivovat, abyste byli schopni jít dál.

Kouč

Budu pro vás tím, kdo se bude ptát jako váš kouč pomocí koučovacích otázek a dovedu vás k odpovědím na otázky jako např. „mám odejít nebo zůstat“. Jako kouč vám nebudu radit, věřím ve váš potenciál, který ve vás dokáži najít a probudit a tím vás přivedu k vědomí, že dokážete najít odpovědi na vaše problémy ve vás.

Školitel

Budu vás učit vztahovým dovednostem na osobních konzultacích. Na mých kurzech osobního rozvoje budu vašim mentálním trenérem, který vás naučí, jak být sebevědomý a budovat spokojený vztah.

Autor odborných článků, videí a odpovědí v poradně

Píši pro vás odborné články, kterých jsou na webu stovky a v každém jsou konkrétní rady, jak máte postupovat se svým problémem. Natáčím pro vás videa plná rad, postupů a myšlenek k zamyšlení. Pomáhám vám svými radami v online poradně, když potřebujete nasměrovat správným směrem.

Ohlasy klientů

Rozchod se dá zvládnout
Read More
Milý pane Chábo, ráda bych Vám poděkovala za včera zaslanou nahrávku. I když je tímto způsobem konzultace omezena naše komunikace, vystihl jste přesně náš problém komunikace…
Člověk se nemá příliš upínat na vztah s partnerem
Read More
Dobrý den pane Chábo, ráda bych Vám dala zpětnou vazbu, ale vymazala jsem si maily a nevím jistě, kdy jsme byli v posledním kontaktu…
Partner nyní zažívá dilema a neví, co má dělat...
Read More
Dobrý den, pane Chábo, před nedávnem (asi dvěma týdny) jsem se na Vás obracela s písemnou konzultací kvůli svému vztahu...
Previous
Next