Konzultace

Konzultace

Pomohu Vám, ať jste odkudkoliv

Konzultace jsou pro páry a jednotlivce. Vyberte si ze čtyř druhů konzultací. Osobní a Skype konzultace je pro ty, kteří chtějí poradit (PORADENSTVÍ), co a jak mají udělat anebo pracovat na sobě a vztahu (VZDĚLÁVÁNÍ, KOUČINK) . U těchto dvou konzultací si můžete vybrat, zda se chcete sejít v kanceláři nebo vidět po Skype. Telefonická konzultace slouží jako rychlá pomoc (PORADENSTVÍ) v případě, že potřebujete akutně poradit, co (ne)máte dělat. Písemná konzultace je určena k rozboru vaší situace pokud nepospícháte, chcete zůstat v anonymitě a chcete jen poradit (PORADENSTVÍ) nebo pracovat na vztahu bez pomoci třetího.

Poradenství, vzdělávání, koučink pro páry a jednotlivce.
Řeší se všechny druhy problémů.

Pro klienty v dojezdové vzdálenosti od kanceláře a ty, kteří se chtějí na prvním setkání vidět osobně, a pak budou pokračovat pomocí Skype konzultace.

Konzultace pro jednotlivce

1 000 Kč

Konzultace pro páry

1 200 Kč

Poradenství, vzdělávání, koučink pro páry a jednotlivce.
Řeší se všechny druhy problémů.

Pro ty, kteří chtějí ušetřit čas, nejsou v dojezdové vzdálenosti od kanceláře anebo chtějí být v pohodlí svého domova.

Konzultace pro jednotlivce

1 000 Kč

Konzultace pro páry

1 200 Kč

Poradenství pro jednotlivce. Řeší se především nevěra, rozchod, jak postupovat v krizi.

Pomoc po telefonu do 24h od objednání v případě, že řešíte akutní problém a potřebujete poradit, jak se máte
zachovat.

Konzultace

1 000 Kč

Poradenství především pro jednotlivce z páru, kde ten druhý situaci zatím odmítá řešit nebo si za sebe potřebuje něco ujasnit. Řeší se všechny druhy problémů.

Pro ty, kteří se nemohou dostavit osobně, nemají dobré připojení k internetu, neřeší akutní problém a třeba i chtějí zůstat v úplné anonymitě přede mnou i svým protějškem.

Konzultace

1 200 Kč

Konzultace

Jak pracuji a jaké metody používám?

Poradce

Běžným rozhovorem si vás vyslechnu a vysvětlím vám, co děláte špatně, jak postupovat, co můžete očekávat, co byste určitě (ne)měli dělat, proč jste ve vaší situaci.

Školitel

Pro úspěšné vyřešení problému ve vztahu často nestačí jen klientům radit. Je nezbytné se také naučit dovednostem, jako je partnerská komunikace, respektování jedinečnosti toho druhého, atd. Znalostem o sobě, protějšku a vztazích.

Kouč

Někteří z vás se nejlépe cítíte, když si na odpovědi a řešení problému přijdete sami. Právě pro vás pak tedy budu koučem, který se pouze ptá a tím vás dovede k tomu, co přesně chcete a jak se k tomu dostanete.