Hádky přes internet

Dobrý den, s přítelem jsme spolu asi rok a půl a jak se říká „už to není jako dřív“. Mám pocit, že už se vytratila ta zamilovanost, už si nepíšeme smsky na dobrou noc jako dřív atd… Spíš se ted často hádáme, a to hlavně, když nejsem s přítelem, když jsem třeba ve škole nebo doma a když spolu komunikujeme přes sms nebo přes facebook. Připadá mi, že mi pak přítel vyčítá a říká věci, které by mi normálně neřekl, kdybyy jsme byli spolu. A když mu řeknu, že by mi to normálně neřekl, tak říká, že jo, že řekl. Nevím, co mám dělat, tyto hádky přes počítač mě nebaví. Proč to přítel dělá? Děkuji za odpověď.

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, důvodů může být hodně. Jsou i takové věci jako zdegenerovaná forma sdělování pocitů a náklonnosti. To znamená, že jsou lidé, kteří nedokáží říci „chybíš mi“ a sdělují to značně nevhodnou formou. Jednou z dalších možností je, že mu něco zásadně vadí, ale maskujte to za sekundární problémy a to, co je primární, vám neřekne. Je také možné, že spolu jen neumíte komunikovat. Doporučuji tento článek http://www.partnerske-vztahy.eu/proc-by-mel-mit-kazdy-vztah-pravidla-komunikace/ + byste měli mluvit o tom, co chcete od vztahu, neb vám končí období zamilovanosti. Doporučuji tento článek http://www.partnerske-vztahy.eu/partnerska-dohoda/.

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?

Chcete detailně porozumět vztahovým problémům?

Staňte se za 150 Kč měsíčně odběratelem mého podcastu.

Získejte hluboké rozbory reálných příběhů!