Jak se k sobě chovat?

Dobrý den,

po opakované provalené nevěře, jsme si s manželkou vše vyříkali a řekli, že kvůli rodině a našemu 10ti letému soužití to nezabalíme a budeme se snažit jít dál. Já jsem jí řekl, že jsem se cítil odstčený tím, že dala přednost tomu druhému, ikdyž to byl jenom úlet a manželství ani rodinu ničit nechtěla. Po asi 3 týdnech, kdy jsem se vrátil zpátky do ložnice jsem jí řekl, že teď ona sama musí ukázat iniciativu a dát mi najevo, že mě chce, jinak s ní intimnosti mít nebudu. Dřív měla sex se mnou jen kvůli mě. Trvá to ale a ona žádnou iniciativu nevyvíjí. Teď jsou to 4 týdny od nevěry. Ona mi říkala, že to chce čas. Ale jak dlouho mám čekat, až mi ukáže že mě chce, dočkám se?

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, to neděláte dobře, že to necháváte jen na ní. Je to vztah vás obou a musíte na jeho nápravě pracovat oba. Navíc, je tu ta věc s tím, že píšete, že už dřív měla sex s vámi jen kvůli vám. To jasně ukazuje na to, že je někde nějaký problém, který se nikdy neřešil a to je velká chyba. Musíte si vzájemně sdělit, co komu chybí a jak by to chtěl, aby se situace mohla zlepšit. Doporučuji tento článek http://www.partnerske-vztahy.eu/partnerska-dohoda/.

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?

Chcete detailně porozumět vztahovým problémům?

Staňte se za 150 Kč měsíčně odběratelem mého podcastu.

Získejte hluboké rozbory reálných příběhů!