Odešel muž a neumím se s tím srovnat

Hezký den, je to měsíc, co jsem bez muže, který žije s novou partnerkou. Od listopadu se s ní scházel, v prosinci jsem na to přišla, požádal mě o odpuštění, že se to víckrát nestane. Bohužel v dubnu jsem zjistila, že nic neskončilo a pokračují v tom dál. Chtěla jsem se s dcerou odstěhovat, 3 dny před stěhováním nás prosil, že jsme to nejlepší, co kdy v životě měl a že bez nás nedokáže žít. 14 let jsme žili v pěkném vztahu. Znovu mě přesvědčil, dcerce sliboval, že bude stále s námi, nebude už lhát, že nás miluje. V květnu si ji dotáhnul do našeho bytu, popíjeli a milovali se tam v době, kdy se měla dcerka vrátit ze škole. Pak šli dále popíjet do restaurace vedle našeho bytu. Proč to udělal?

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, konkrétně to nemohu vědět. Obecně si můžeme myslet, že vlastně chce, abyste to vyřešila za něj. On toho není schopný. Proto ve vás chce vyvolat reakci tím, že vás hodně zraní a naštve, abyste situaci rozhodla vy. Je to celkem běžný způsob u lidí, kteří se nedokáží rozhodnout a situaci řešit. Tak chtějí být nevědomě odhaleni anebo tak vyhrotí situaci, aby to za ně rozhodl protějšek.

Markéta

Ano, přesně k tomu došlo, bylo to tak ponižující, že jsem sbalila věci a požádala, aby odešel. Ale víc jsem ranila sebe, opravdu těch 14 let bylo moc hezkých, rozuměli jsme si ve všem, i on vždy říkal, že jsem nejbáječnější žena na světě. Nebyly žádné náznaky, že by chtěl něco jinak, smáli jsme se spolu, milovali, škorpili, ale jeden bez druhého nemohl být. Proto absolutně nechápu, jak nám to mohl udělat. Dnes už je to přes měsíc, co je s ní. prosila jsem ho, ať nás chvíli nechá, že se musíme z toho vzpamatovat, stále pláču ( po nocích, aby dcerka neviděla). Je to o to těžší, že jsem po operaci páteře a ujdu tak 200 metrů, takže sedíme jen doma, nikde se nedostaneme. Do práce chodím, ale to je jen auto, práce, auto domů. Víc nezvládnu. Když už si myslím, hurá měla jsem jeden den lepší, dokážu už jakž takž fungovat, tak napíše chtěl bych se s Vámi potkávat…..ale jen jak je ona v práci. to si jako mám brát dovolené? Opět prosba nech nás, nemůžu si stále dělat naděje…..za další 2 dny…miluji Vás obě dvě…..ale stále chce být s ní. Nevím, jak z toho ven, ničí mě to, stále ho miluji…..

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?