Pomoc po rozchodu

Dobrý den.Jsem 3mes.po rozchodu z partnerkou,ale jelikož jsme společně v práci,tak nějak se mi to poroz.obdobi znovu rozjíždí.
Náš vztah byl velmi bouřlivý,hádky,nadávky na mě,fyz.napadání,byla velmi dominantni.
Musela mít nademnou nadvládu,nemohl jsem mit sve rozhodnutí.
Utočila na své děti,pak už jen na mě.Nerozumím jejímu chovaní? Ještě k tomu,ona si našla hned po rozch.nového přítele. Ja jí neviděl 2měs.bylo fajné,docela jsem se i vyrovn.stím a začal plánovat si aktivity.Nerozumím jejímu chování,je na mě agresivni,ponižuje mě tam před ostatními,křičí,je nadřazená vulgární,nestydí se použít velmi hanlivá slova.Má vše co chtěla,rozch.nov. partn.Mela by byt vyron.Jak mam jit dal.Diky.

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, to, že má jiného partnera, bohužel neznamená, že se stane vyrovnanější osobou a že vyřeší slabiny své osobnosti. Tudíž jak sám popisujete, vylévá si na vás zlost. Ano, bude člověk, kterého něco hodně trápí a neumí se s tím vyrovnat. Co to je, nemohu z vašich pár řádků vědět. Je možné, že se k vám bude chovat stále takto špatně, a proto byste měl zvážit odchod z práce. Dráždit a vést k agresi ji totiž může to, že jste v pohodě, že vidí, že ji k životu nepotřebujete. V tento moment byste měl zkusit jí rozhovorem jasně nastavit hranice toho, co si k vám může dovolit.

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?