Bývalý

Dobrý den, po rozchodu s partnerem jsem se seznámila s jedním mužem. Viděli jsme se všeho všudy asi 10x. a pro mne byl vztah spíš fyzicky. Ten muž se do mě asi zamiloval a od té doby me ,,bombarduje“ sms. Vyhrožuje mi, že něco udělá mému příteli (že jsme se spikli, i když nikoho nemam), že zabije sebe, že něco udělá zvířatům atd., psychicky mě vydírá. Stále mi píše že si mě stejne jednou vezme atd. Napsala jsem mu několikrát, aby mne nekontaktoval, že chci mít vlastní život bez něj. Ignoruji ho. Nemohu se ho zbavit. Zatím se nejedná o stalking (alespoň doufám). Co mohu udělat? Mohu jít na policii? Jsem z toho už opravdu psychicky deprimovaná a začíná se to projevovat i na mém zdraví. Děkuji.

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?

Chcete detailně porozumět vztahovým problémům?

Staňte se za 150 Kč měsíčně odběratelem mého podcastu.

Získejte hluboké rozbory reálných příběhů!