Bývaly Přítel

Už to budou zhruba 2 měsíce co jsem se rozešla s partnerem. Proč ? Jak on sám řekl: „chci se vídat každou sekundu svého života“. Ze začátku jsem ho ráda vídala, ale po měsíci už mi začal lést lehce na nervy. Řekla jsem mu to a souhlasil stím že se budeme vídat jednou za týden (abychom se na sebe potom i víc těšili)on to nevydržel.. začal zamnou chodit domu dopoledne když jsem se chtěla vyspat.Začalo mě to štvát čím dál víc tak jsem sním začala zase chodit ven každý den ale jen z nutnosti.Tady už ta láska z mojí strany absolutne vyprchala. Řekla jsem mu, že je konec, že mi nejde ho milovat. Nepochopil to. Píše všem mým přátelům sleduje mě, bojím se vychazet z bytu že na mě bude čekat venku..

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?

Chcete detailně porozumět vztahovým problémům?

Staňte se za 150 Kč měsíčně odběratelem mého podcastu.

Získejte hluboké rozbory reálných příběhů!