Chtěl bych znát pravdu

Dobrý den, jsme spolu 4 roky a máme spolu dvouletého syna, první problém nastal když jsem přišel na to že mi přítelkyně lže o sexuální zkušenosti s kolegou z práce, ptal jsem se proč mi lhala že k tomu neměla žádný důvod když se to stalo před naším vztahem, odpověď byla, že milosrdná lež, že měla strach že o mě přijde , příjmul jsem to a poděkoval za její upřímnost, a řekl jsem jí že budu vždycky radši když bude upřímná a že k ní vždy budu, hlavně ať mi nelže ať je pravda jakákoliv že s tím dokážu pracovat a dokážu si toho vážit, poslední rok je šílený, najednou si mě přestala všímat,objevili se seznamky a oblečení které není mé a mnohem víc jsem prý žárlivec a měl bych se prý léčit

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
3 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, neupozorňujte na to, co dle vás dělá partnerka špatně, neobviňujte atd. Naopak se zaměřte na to, jak byste spolu měli komunikovat, abyste se mohli bavit o vaší krizi. Toto je priorita, kterou musíte vyřešit jako první. Teprve až se na tomto shodnete, má cenu bavit se o jednotlivých problémech.

Ja

Snažím se, mluvím s ní ptám se a na otázky neodpoví jinak než že mi nebude nic vysvětlovat, že jí stejně nevěřím a ikdyby dělala cokoliv tak mě nepřesvědčí, pak přijde a začne mě obviňovat že ní nekomunikuji, že jsi jí nevšímám, že ji ignoruji, začne mě obviňovat z z věcí které nejsou pravda a když se zeptám kdy, kde a co jsem udělal tak mi odpoví, tak ty nevíš, to jsi takový de… l přitom se jí omluvím řeknu jí že mě to mrzí a jestli by mi mohla tu situaci připomenout že si to nevybavuji, že bych rád tomu předešel, ne nedostanu odpověď a ještě si výslechu že se neumím omlouvat, co mám dělat?

Karel Chába

Dobrý den, z pochopitelných důvodů nemohu opakovaně reagovat na Váš dotaz. Po každé mé odpovědi nejspíše budou následovat další Vaše dotazy a tak to půjde dál a dál. Online poradna je jen obecně návodná, ukazuje směr. Váš problém nevznikl přes noc a nemůžete si myslet, že ho vyřešíte jen tak jednoduše (i když bych Vám to samozřejmě přál). Pokud chcete svůj problém opravdu řešit, využijte, prosím, této služby – https://www.partnerske-vztahy.eu/konzultace/pisemna-konzultace/. Detailně Vám popíši, co máte krok po kroku dělat, a vysvětlím Vám, proč jste se do situace dostali, abyste to už neopakovali.

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?