emoční nevěra

Manžel ve svých 17 letech poznal dívku o 4 roky mladší,kdy spolu komunikovali až do jeho 20 let,1x intimně.Protože manžel studoval v jiném městě,připadalo mu pokračování ve vztahu na dálku nerozumné a vztah ukončil.Poté začal vztah se mnou.Nyní po 27 letech manžel zkontaktoval onu dívku,kdy se po 3 setkáních emočně angažoval tak,že jak říká ho to „semlelo“,ale vše má pod kontrolou.V setkáních chce nadále pokračovat,protistrana také,ovšem já jako manželka si připadám zrazená,nejistá,podezírám a pochybuji.Manžela mám moc ráda,máme 2 děti /9,15/a až do letošního roku,si troufám říct,že vztah byl stabilní a pevný.Nyní je manželovi 47 let,Potřebuje si splnit svou nenaplněnou touhu a vášeň?Díky.

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, nemá to pod kontrolou, je to protimluv. Snaží se vás jen uklidnit, aby vám nemusel přiznat celou pravdu. Ano, snaží a jen tak to bohužel neskončí. To, co by teď pomohlo situaci ulehčit (ne vyřešit), by bylo, kdyby byl ochotný být transparentní a řekl vám, jak na to doopravdy emočně je a jak postupovat dál, abyste nenadělali ještě více škody, kterou dělat budete, když si neřeknete, co se teď děje a co je teď reálné.

Nikol

Dobrý den,díky za odpověď.Manžel se mi otevřeně s emocemi nikdy pořádně neprojevil.Oslovila jsem mailem protistranu,jak máme narušené vztahy v rodině a bylo mi sděleno,že dotyčná rozhodně naší rodinu ničit nechce,sama má rodinu na prvním místě/má manžela a 1 dceru/10 /Nyní po krásných víkendových dnech strávených společně,včetně intimit,jakoby nastal zkrat,manžel je odtažitý,nekomunikuje.Vycítila jsem,že se chystá odjet za láskou z mládí.Řekla jsem mu,že mi je líto,že mi nedokáže říct do očí,že jede za dotyčnou/140 km/.Jejich kontakt kvůli vzdálenosti je komplikovaný,uskutečňovaný asi 1x měsíčně.Myslím,že se opravdu jedná o emoční nevěru,potřebuje jí sdělit naše problémy a utéct od nich.Díky

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?