Expřítel

Dobrý den,
před 5 měsíci jsme se rozešli s partnerem. Rozchod byl z mojí strany, potřebovala jsem si to srovnat v hlavě a mu hodně rozchodem ublížila,protože mě miloval a zahrnoval láskou jako nikdo před tím.
Nicméně 2 týdny zpátky jsme se s expritelem potkali a oba dva víme, že to mezi námi stále je ,ze k sobě něco cítíme. Jenže on začal brat drogy po našem rozchodu a je s ním těžké komunikovat . Zarli na me a říká jak mu chybím, strávili jsme spolu i noc a říkal,že i dítě by semnou chtěl a já s ním také ale vždy když se vidíme, potom už nepíše neozve se.. jsem z toho zmatená a nevím,zda má cenu dal tohle řešit. Vím, že ke mě stále cítí hodně. Sám říkal, že má zmatek v hlavě.

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, jeho odmlčení se má své příčiny. Z toho vyplývá, že pokud se chcete posunout, musíte být oba ochotní o tom, co se děje, komunikovat, otevřít se. Než s tím ale začnete, domluvte se, jak by vám oběma vyhovovalo se o těch věcech bavit, abyste na jednu stranu šli do hloubky a na druhou byli oba schopní to ustát. Určitě je dobré při svém monologu nemluvit o protějšku, neříkat, jaký je, či není a co dělá, či nedělá.

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?