impulzivní rozchod

Dobrý den, před třemi týdny se se mnou rozešel přítel po skoro pětiměsíčním vztahu. Je nám 18 let. Vztah byl pohádkový. Čtyři dny před rozchodem mi řekl, že nemáme nic společného, ale chce se mnou zůstat. Byla jsem zraněná a protivná, málo mu psala a poté jsem navrhla setkání. Přišel s tím že se mnou chce zůstat, ale po hádce (naše první hádka) se se mnou po půlhodinové úvaze rozešel. Navrhl přátelství. Dvakrát jsme se sešli na jeho popud, díval se na mě zamilovaně, ale vrátit se nechce, prý už mu se mnou nebylo dobře a nerozumíme si, má pocit že by náš vztah dopadl špatně. S nikým o tom nemluví a nemyslí na to. Nepíše mi. Teď ani nenavrhl další setkání. Poraďte prosím, co to znamená.

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, jste ve věku kdy lidé často se vztahy experimentují, hledají a testují, co jim vyhovuje. Vypadá to, že tak to je i u něho. Myslím si, že je zklamaný, že se jeho očekávání, které do vás vkládal, nenaplnilo, a proto tak reaguje. Příliš si vás idealizoval a to vás hodně devalvuje. Neumí se s tím rozdílem vyrovnat jinak, než že se s vámi rozešel. Zároveň to s vámi nechce úplně ukončit, a tak s vámi chce být kamarád.

Hana

Dobrý den, děkuji za odpověď, na tom přátelství mi ale nesedí to, že mi po rozchodu osobně víckrát řekl že mě miluje a políbil mě. I pres to nemám v nic doufat?

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?