Jak dál po rozchodu

Dobrý den,asi před rokem jsem se seznámila s přítelkyní,vše bylo krásné a zamilované,pak se to často kazilo hádkami,proč neuklidi když je doma atd. Pak nastoupila do práce,hodně časové náročné a padaly z mé strany výčitky že se mnou už netráví tolik času. Myslela jsem,že mě nechce.Před 2mesici jsem se dozvěděla že mě podvedla se svou kamarádkou a taky mi řekla,že chce bydlet sama,že nám to prospěje.Nicméně po necelém měsíci samostatně,kdy jsme spolu strávily i několik dní moc krásných tak mi řekla, že mě nemiluje, že miluje tu kamarádku i když ona o ní nikdy zájem neměla.Chtěla bych ji zpět,mám jí dát čas o samotě aby zjistila,že jsme měly hezký vztah ktery i fungoval nebo nečekat návrat?

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?

Chcete detailně porozumět vztahovým problémům?

Staňte se za 150 Kč měsíčně odběratelem mého podcastu.

Získejte hluboké rozbory reálných příběhů!