Jak si správně vyložit chování muže

Dobrý den,
zajímalo by mě prosím, jak mám brát chování muže, který se o mě uchází – poznali jsme se na seznamce. Od první chvíle mi nesedí především oční kontakt, nedívá se mi do očí. Přímé a dlouhé pohledy taky nejsou v pořádku, ale on se prostě do očí nepodívá, sem tam, když na to přijde, ale jinak mluví vyloženě do strany ale jinak okolí reflektuje, ptž když se otočím, tak to reflektuje a hlavně si prohlíží ostatní, především ženy. Zajímalo by mě, zda to mám brát jako neupřímnost,navíc když ca po týdnu se mě chtěl dotýkat ale ne za ruku ale sahá mi na nohy. sotva mě zná a tohle? jinak za ruku nic ale nohy, kolena, honem by se chtěl líbat, lepit se, nepřijde mi to úplně ok.díky za odpověd

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?

Chcete detailně porozumět vztahovým problémům?

Staňte se za 150 Kč měsíčně odběratelem mého podcastu.

Získejte hluboké rozbory reálných příběhů!