Jeden deň ma miluje druhý deň už neviezol ma miluje

Dobrý deň moja partnerka nevie čo chce. Niekedy jej vadí moja prítomnosť a niekedy zase naopak že nevie bezomna vydržať. Veľa krát mi povedala že nevie čo je láska a že nevie čo chce od vzťahu. Sme spolu veľmi krátko a už sme sa stihli raz rozísť a dať zase dokopy vraj nadomnou rozmýšľala a zistila že spravila chybu. Ale zase tie iste problémy raz ma miluje a na druhý deň už nevie či ma miluje. Ma zlu finančnú situáciu ma 2-3 práce aby vládala platiť hypotéku a účty samozrejme som jej vždy oporou. Snažím sa jej pomáhať vo všetkom ako sa mi dá. Ja ju milujem tak že tak som nijakú nemiloval. Pre mna je ona žena do budúcna len tieto jej výkyvy nálad mna ničia. Má 28 ja 27 rokov. Ďakujem za odpo

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
3 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, s velkou pravděpodobností nemá partnerka dostatečně pevnou osobnost. To se projevuje tak, že nevěří lidem, že by ji mohli mít rádi, a nedokáže sama dostatečně zpracovávat stres a frustrace. Takže reaguje tím způsobem, že vás (sebe) vidí buď jen jako dobrého, nebo jen špatného. Tím se vyrovnává s tím, co se v ní děje. Přirozeně je to nevyzrálý způsob a bude se neustále dokola opakovat. Pokud má dojít ke změně, potřebuje pomoc odborníka, psychoterapii.

Juraj

Je pravda že som ju dohnal k tomu aj ja lebo som na ňu tlačil že mi neprejavuje tak lásku ako by som si predstavoval ja. Prejavovala mi lásku inými spôsobmi. Ďalšia vec že sme boli každý jeden deň spolu a obydvaja sme nič iné neriešili len seba. Rodina kamaráti šport všetko sme nechali bokom čo už teraz viem jej vadilo. Aj mi to rozprávala ale nejako som nepočúval. Chcel by som to vrátiť späť ale neviem už ako.
Ďakujem za odpoved

Karel Chába

Dobrý den, z pochopitelných důvodů nemohu opakovaně reagovat na Váš dotaz. Po každé mé odpovědi nejspíše budou následovat další Vaše dotazy a tak to půjde dál a dál. Online poradna je jen obecně návodná, ukazuje směr. Váš problém nevznikl přes noc a nemůžete si myslet, že ho vyřešíte jen tak jednoduše (i když bych Vám to samozřejmě přál). Pokud chcete svůj problém opravdu řešit, využijte, prosím, této služby – https://www.partnerske-vztahy.eu/konzultace/pisemna-konzultace/. Detailně Vám popíši, co máte krok po kroku dělat, a vysvětlím Vám, proč jste se do situace dostali, abyste to už neopakovali.

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?