Krize ve vztahu

Dobrý den, je mi 25 a přítelkyni 21. Poznali jsme se v jedné hře před 8 lety. Dva roky jsme spolu chodili přes net,ale viděli se jen jednou.Pak to ukončila.4 roky jsme si pouze psali,ona chodila s jinými a já také.Teď jsme spolu 3roky,bydleli jsme spolu u mých rodičů kde to nebylo hezké,proto vlastní byt.(půl roku) Bohužel mám problém v důveře,nikdy nedodržela slovo,proto jsem proti aby někam šla,protože to vždy dopadne jinak.Momentálně máme pauzu,a chce mě spíše jako kamaráda.Pro mě je to ale životní láska a snažím se změnit své chování.Ona snahu už nemá.Jsme zasnoubený a chtěli jsme mimi.Mimi se nedaří a svatbu neplánujeme aktivně.Co dělat,abychom spolu zůstali a zkusli to jinak a lépe?

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
3 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, aby to šlo jinak, museli byste oba pracovat se svou osobností. To není vůbec jednoduché a oba k tomu musí mít silnou motivaci. Takže si s ní zkuste promluvit o tom, zda by o něco takového měla zájem, a pokud ano, vyhledejte odborníka na vztahy. Je to nutné, protože vy sami nemáte vědomosti a zkušenosti, abyste si s tím poradili.

Krize ve vztahu

Předtím než jsme se odstěhovali do bytu,jsme měli problém.Proto jsme šli do vlastního.Az teď mi řekla,že od té doby ji ten vztah nebaví,není sťastná a chce se bavit,a nechce řešit krize.Chce být jen kamarádka.Nechce pokračovat ve vztahu,protože si myslí,že vše půjde do starých kolejí.Nutit ji do vztahu nemůžu,myslíte si,že když budeme pouze spolubydlící (ani jeden nemáme kam jinam jít a máme společně půjčku) a necháme tomu nějaký čas,že se jí změní priority z kamarádů a zábav na rodinu,a závazky? Mimochodem, už jasně řekla,že je konec. Nevím co momentálně dělat.Je to jediná slečna,se kterou opravdu chci být.od svých 16let.Ale její chování občas vypadá na 10.A vždy udělá nějakou zásadní chybu

Karel Chába

Dobrý den, z pochopitelných důvodů nemohu opakovaně reagovat na Váš dotaz. Po každé mé odpovědi nejspíše budou následovat další Vaše dotazy a tak to půjde dál a dál. Online poradna je jen obecně návodná, ukazuje směr. Váš problém nevznikl přes noc a nemůžete si myslet, že ho vyřešíte jen tak jednoduše (i když bych Vám to samozřejmě přál). Pokud chcete svůj problém opravdu řešit, využijte, prosím, této služby – https://www.partnerske-vztahy.eu/konzultace/pisemna-konzultace/. Detailně Vám popíši, co máte krok po kroku dělat, a vysvětlím Vám, proč jste se do situace dostali, abyste to už neopakovali.

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?