Lepší komunikace.

Žádala jsem zpětnou vazbu od kolegy,kt.mne zná.říká že mám velmi dobré komunikační a argumentační schopnosti. Což je většinou přínos pro řešení problému. Ale někdy vnímám, že naopak. K této situaci mi pak na příkladu řešení problému s nadřízeným říká.. že ten druhý někdy nechce věc řešit, je mu to nepříjemné a já to natahuji..Já přitom nechci druhému vnutit svůj názor, jen potřebuji vědět, že mne pochopil a znát jeho názor a případně prodiskutovat. Ale točíme se na zbytečnostech, myslí že jim vnucuji svůj názor, ale takové sebevědomí nemám – mě stačí jo vím jak to myslíš, ale já to mám takto. .Také říkám vše na rovinu a pravdu.Vadí mi tento problém hlavně v rodině. Co dělat líp?

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, s ohledem na to, že jste mi tento dotaz posílala opakovaně, se domnívám (i s tím, co píšete), že na lidi působíte tak, že tlačíte. Vy to tak nemusíte vnímat, ale druzí ano. Já ten dojem měl silný. Dejte si tedy pozor, jak moc si prosazujete, co říkáte, a dejte lidem více času a prostoru. Mně jste ho hodně nedávala.

Jasi

Děkuji za odpověď. Šlo o technický problém, nešlo mi dotaz totiž založit. Až dnes jsem v poště objevila odkaz, že je zodpovězený. Dosud jsem si myslela, že se mi to nepodařilo a už to vzdala. Dodatečně se za zahlcení omlouvám, pokusů bylo asi hodně :o).

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?