Má o mě zájem nebo ne?

Dobrý večer.
Psala jsem si na facebooku s jedním klukem, je mu tedy 33. Asi po 2 dnech psaní jsme šli na rande a vše bylo fajn a hned mi psal tak 3 dny a říkal, jak se mu líbím apod. Poté se asi 3 dny neozval, tak jsem mu napsala, jak se má ale jen odpověděl, že pracovně a nic víc, poté se ozval za 3 dny a zvovu jsme se sešli. Vše bylo skvělé, psal dál asi 3 dny, ale ani jediná zmínka, že bychom se sešli znovu. Potom zas nic, tak jsem se ozvala já a od té doby už zas nic 3 dny. Myslíte, že o mě má zájem a ještě se ozve nebo spíš ne? Nebo jestli se mu mám ozvat já i když by to bylo po druhé za sebou a zeptat se jestli se chce vidět znovu? Moc děkuji.

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Odpověď

Dobrý den, moc Vám děkuji za odpověď…Zeptala jsem se ho a opravdu sám nevěděl, zda se sejít chce a ještě napsal, že je to těžké…Napsala jsem mu jen, že na tom nic těžkého nevidím, buď někdo chce a jde nebo prostě nechce, je to jednoduché. Takže nejspíš zájem nemá a už se asi neozve předpokládám že?

Karel Chába

Dobrý den, myslím si, že neví, co chce, a nechá se hodně ovládat emocemi. Bude se to opakovat. Ano, zeptat se ho můžete, ale obávám se, že nebude schopen vám vysvětlit, co se v něm děje. On se v sobě nevyzná.

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?