Muž si píše s inými ženami

Dobrý deň,

môj manžel si chetuje s inými ženami, je to kolegyňa alebo niekto s kým sa zoznámil napr. na túre. Robí to stále pri raňajkách a všade. Ale hlavne klame mi vypína si zvonenie aby náhodou nebolo počuť, že mu prišla správa, schováva sa s mobilom kade tade. Je mi to neprijemné pozerť ako si pri raňajkách píše s inými ženami, niekoľkokrát som mu to vysvetlila, ale on to stále dá do polohy, že ja som ta chorá a, že je to normálne. S jednou dokonca keď bol na služobnej ceste tak sa stretol. Poprosila som ho, že mi to je nepríjemné nech s tým s úcty ku mne prestane ale on to stále obráti proti mne.Iné probléy vo vzťahu nemáme. Neviem možno naozaj preháňam a je to normálne.

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Vladka Malá

Dobry den.Dlho som hladal odvahu napisat co ma tazi.Moj manžel si tiez dopisuje so zanami ale na zoznamke ,prisla som mu nato,lebo som citila ze sa mi vzdialil,priznal to.dlho sme sa rozpravali a bavili o tom ,slubil ze prestane ale dnes si zasa zapal mesenger a tvrdi ze chce si pisat s detmi lebo mame vytvorenu stranku medzi sebou,neviem sa stym vyrovnat lebo uz sme to pred 10rokmi riesili.

Karel Chába

Dobrý den, normální je to, co za normální považuje nebo na čem se dohodnete. To se u vás nestalo. Samozřejmě, že celou situaci nejde chápat jen tak, že on je špatný, a že by toho měl nechat. Oba dva se ve vztahu vzájemně ovlivňujete. On může (nemusí to dělat vědomě) se bránit vašemu chování tím, že se vám staví na zadní. Bylo by tedy prospěšné, abyste se otevřeně a přátelsky bavili o tom, co mu to dává, co si myslí, že mu svým chováním berete, co mu připomínáte svým chováním, atd.

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?