Nekomunikace

Dobrý den, 5 let mám vztah se zadaným mužem (nejde jen o sex), rozumíme si, důvěřuji mu, respektuji ho. Začátkem roku jsme se měli sejít, chtěla jsem si promluvit o „nás“ (nic předem netušil), ale k setkání nedošlo. Napsal, že se ozve. Nikdy před tím se nestalo, že by tak neučinil. Čekala jsem 7 týdnů a napsala sama. Reakce přišla za 14 dní – „vše je na prd“. Odepsala jsem, že s ním potřebuji něco probrat. Zprávu si přečetl na IM za pět týdnů (konec března) a neodpověděl. Býval on-line neustále, teď cca jednou za měsíc. Trápím se, nevím, co si myslet, jak reagovat. Chci mít jasno, vše si vyříkat, případný konec budu respektovat, ale chci to řešit osobně. Bojím se, že nebude chtít. Co radíte?

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, myslím, že jeho signály jsou jasné. Na pozadí vaší potřeby se sejít a probrat to je přirozená touha mít šanci ho získat pro sebe, a to jde jen tehdy, když se uvidíte. Pokud se nechcete trápit, přijměte to, že on nechce nebo nemůže, a proto se od vás snaží ustřihnout.

Ivča

děkuji za odpověď. Nicméně 4 roky zpátky to přerušil a neměl problém to napsat, proč jej má nyní? Nechal mě dokonce pozdravovat přes kolegu z práce, sám od sebe. Kolega o mne nemluvil z vlastní iniciativy (je mi jasné, že to nic neznamená). Nicméně si snad zasloužím toto vyjasnění, ať už f2f či písemně. Jeho jednání je nízké a slabošské a neumožní mi tak to uzavřít v klidu a jít dál. Můžeme to vyřešit jako dospělí lidé a neublížit jeden druhému.

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?