nevím jak dál

Dobrý den já 43 let, partner 38 let. Jsme spolu 15 let. Do vztahu jsem si donesla syna 17 let a spolu máme syna 10 let. Bydlíme v RD, který jsem dostala od prarodičů. Hosp.každý sám, dává mi 8 tis a každý si platíme „své“ dítě. Spolu platíme úvěr (cca 1550/měsíčně každý). Loni se příteli tragicky zabil otec, se kterým jsme neměli dobré vztahy. Přešla na něj zodpovědnost za RD a spolu s jednou sestrou převzali i dluhy po něm. Od té doby je jiný. Letos jsem náhodou zjistila, že má našetřeno k milionu. Na to mi řekl, že mi je po jeho penězích nic. Ja nikdy před ním nikdy nic netajilal. Náš vztah jde od 10 k 0, ne k 5. Doma ultra allinclusive. už nemůžu dál. Lepší by asi bylo být sama.

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, problém vidím v tom, že k sobě nemáte dostatečnou psychickou blízkost. Nemá tedy v tento moment smysl řešit, kolik má někde peněz. Jde o to, si opakovaně sednout a bavit se o tom, co kdo z vás prožívá, na co myslí atd. A to hodně do hloubky. Do toho patří, že by měl mluvit i o úmrtí otce. Není v pořádku, že to v sobě dusí. Pokud se k sobě vzájemně nepřiblížíte, tak nemá cenu cokoli řešit, neb se nepochopíte a budete si dělat domněnky.

radka

Nechce se o nicem bavit. Ted o vikendu to bylo celkem drsne. Krom vulgarismu mi i rekl ze me nenavidi a ze uz se mnou nechce byt. Bylo to sice pod vlivem ale pred jeho sestrama. Uz nevim jak dal. Penize jsem prestala resit snazila se zachranit vztah ale asi zbytecne. Vecer me urazi rano jako by se nic nestalo se letmo omluvi a odpoledne je urazeny. Vubec se duvim ze ja takova vzteklina uz jenom pritakavam a ani slovo.

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?