Nezájem o sex/Jsem frigidní?

Dobrý den,
z nadpisu lze asi poznat o co se jedná. Pro úvod, s přítelem(26) jsme za chvilku 2 roky, bydlíme spolu přes rok a už nějakou dobu se potýkáme s problémy v intimním životě. Začalo to po asi prvních 6 měsících, ale než jsme to stačili řešit, nastěhoval k nám svou příbuznou. V 2 1 byla nulová možnost soukromí, takže se to zhoršilo.
Styk jednou za 2týdny. Po půl roce bydlení ve třech se to nelepšilo(hádky, že jsme chladná atd..)
Místo hledání řešení jsem hledala výmluvy a nechuť se prohlubovala. Byla jsme ve stresu ze „spolubydlení“, nestabilní finanční situace to neulehčovala a sex by nenašel v našem životě ani google. Situace se nezlepšuje, bydlíme sami, jak dál? Přijdu si nemocná.

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, zůstalo ve vás vše to negativní, co bylo špatně. Je tedy nutné chtít napravit škody. Prospěšné by bylo, kdybyste se domluvili, že začnete pracovat na vztahu. Že si vyřešíte křivdy, které nastaly. Zlepšíte atmosféru. Jde o to, abyste šli hlouběji do emocí. Abyste si popsali, kdo co prožíval a prožívá. Ten, kdo bude popisovat své emoce, ale nesmí obsahově útočit na druhého a musí mluvit jen o sobě. Ten druhý by měl být oporou a musí se snažit respektovat, co se dozví. Nesmí dojít ke kritizování a ponižování. Smyslem je se vžít do partnera, podpořit se, sdílet společně bolest druhého. Mělo by to vést k zlepšení atmosféry, a to by mělo zlepšit váš intimní život.

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?