Odhalená nevěra

část 1 :
Dobrý den,

od ledna žiji s manželem s tím, že si našel milenku, kamarádku ze střední. Máme malé dítě, jsme spolu 5 let a po svatbě máme krátce. Když jsem o nevěře dozvěděla, popadla mě panika a hned jsem na něj uhodila, co, proč, jak to?! Naprosto neefektivní, avšak po zklidnění jsem přišla s návrhem, že budeme společně i nadále žít. Manžel s ní však dál chtěl být. S počátku se mnou nechtěl ani spát, což se po měsíci změnilo. V dubnu se s ní chtěl rozejít, ale když k ní s tímto rozhodnutím jel, vyspali se spolu a nyní je zase rozhodnutý pro ni, ale z domu zatím nechce, doku budu na mateřské, což je do října. Byla jsem i u psychologa a ten mi radí vyčkávat a žít v trojúhelníku.

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
3 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
J.

Dobrý den, myslíte, ze 14 dni je dostatečná doba si vše uvědomit? Jsem teď 8 den u moře a už po 4 dni mi sem psal a volal(v podstatě už před odjezdem byl ke mě hrozne pozorný a mazlici), jak je mu smutno, jak se mu stýská a včera dokonce tvrdil, ze vi, ze chce nás a jak vzpomíná na dovolené se mnou atd. a ze chce i mě, ze mě ma stále rad a to víc, jak rad a jak mu je vše líto a ze to chce ukoncit. Prosila jsem ho o minimální kontakt, jen ohledně malé mu posílám foto a ze je v pořádku a on cítí nejistotu. Obavám se však, ze se vše pak vrátí do starých koleji, ale už jsem mu i řekla, ze pokud se vrátím a nebude to vyresene, ať jde pryč, ze v tomto už dal žít nechci. Děkuji za odpověď.

Karel Chába

Dobrý den, myslím, že se teď řídí negativními emocemi. Tím, že mu není dobře nicméně to nemá nic společného s rozvahou o tom, co bylo špatně a jak to napravit. Nedejte jen na slova typu „už to bude lepší“, „už se to nestane“ atd. K hlubokému uvědomění je nutné vědět, co a jak udělám, aby se situace neopakovala.

Karel Chába

Dobrý den, pokud chcete, aby se vše vrátilo, opravdu mu musíte dát čas a prostor. Někdy funguje, že ho pošlete bydlet k ní. Jakmile si uvědomí realitu, protože v ní bude žít, často se stane, že se vrátí. S rozvodem bych ho zatím nestrašil, to zatím neřešte.

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?