otazka ohladom dietata

Ešte chcem dodať že nechcem tlačiť ani nič také ale mám proste také obdobie keď počujem niečo ohľadne tehotenstva tak ma to rozhodí som smutná aj keď všetkým veľmi prajem ale príde mi to ľúto že ja deti nemám podľa mňa na tom nieje nič zle a je to úplne prirodzené proste chcem mať svoju rodinu to je pre mňa priorita a on mi tvrdí že bude ale kedy ja som túžila mať niekoho kto bude šťastný a bude chcieť dieťa a bude sa na nho tešiť a ak taký nieje vnímam to ako chybu na ňom a hnevá ma to preto Vás prosím aspoň o radu ďakujem pekne

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
3 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, vy máte problémy, které se týkají vztahu. Neumíte se pochopit. To je klíčová dovednost, po pochopení může následně přijít nějaký druh dohody. Právě to, co píšete o tom, že nechcete tlačit, ukazuje na to, že se k sobě nedokážete dostatečně přiblížit psychicky a spojit se v tématu. Doporučuji vám, abyste si pravidelně po nějakou dobu sedli a bavili se o pocitech a motivech toho, co prožíváte. Partner se musí naladit tak, aby chápal, že to není od vás tlačení, že se „jen“ chcete empaticky na sebe navázat. Smyslem těchto debat je to, že se na nich musí pracovat tak dlouho, dokud nezmizí v ideálním případě všechny pochybnosti a negativní emoce. Teprve pak má smysl bavit se o faktické rovině.

Natália

Ďakujem pekne za odpoveď chcem ešte povedať že on nemá pochybnosti tvrdí že ešte chce dieťa ale neskôr a to kvôli práci a ja mám pocit že práca je pre neho dôležitejšia ale ja nechcem dlho čakať už myslíte že sa to dá vyriešiť alebo to nemá význam?

Karel Chába

…nechcete vidět pravdu a ta je, že si nerozumíte. Nic na tom, co píšete nemění můj názor a postup, který jsme doporučil.

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?