Partner mi už nedůvěřuje

Dobrý den, s přítelem se známe v podstatě od dětství a už jsme spolu 8 let a máme 3 letého syna. Já mu bohužel lhala, zadlužila se a neřekla mu o tom, až když jsem řešila insolvenci. Bála jsem se mu to říct. Řekl, ze mne má pořád rád, ale že už se mnou nemůže být, protože jsem ho zradila a už mi vůbec nevěří.
Chápu, proč už ve mně nemá důvěru, ale ráda bych ji nějak obnovila. Znám ho strašně dlouho a nechci o něj přijít jako o partnera, mám ho moc ráda i syna.
Baví se se mnou, ale stroze, nesahá na mě, jak kdybych nebyla byla cizí. Mám jít dál, najít si nějaké bydlení a fungovat jen jako přátelé, kteří se starají o dítě? Nebo se snažit získat jeho důvěru zpět, moc pro mne oba znamenají.

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, základem je uvědomit si, že pokud on nebude chtít na obnovení důvěry pracovat, tak se nikam nemůžete posunout. Zkuste ho tedy požádat o to, aby v sobě našel motivaci na vztahu pracovat. Pokud ano, musíte opakovaně vést diskuze o tom, co se v něm děje, čeho se bojí, jaká má přání, co vinou toho, co se stalo, prožívá atd. Na začátku jde „jen“ o to, abyste se naučili si tyto věci říct. Nejde o to hned dohodnout, jak to bude jinak. Přirozeně to, co jsem popsal, budete dělat i vy.

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?