Pauza

S přítelem jsme spolu 5 měsíců a včera přišel s tím, že si chce dát pauzu, protože kolem sebe má mnoho problémů se kterými mu já prý pomoct nemůžu. Prý jen na týden aby zjistil, co vlastně chce. Netuším, co jsem udělala špatně, podle něj nic. Každopádně to já včera velice špatně nesla, jelikož trpím bopilární poruchou druhého typu. Nastalo u mě zhroucení. On sám o mých problémech ví, respektuje je a já mu vždy říkala, že je lepší se mnou jednat na rovinu. Za dobu našeho vztahu mě žádná težší deprese nezasáhla. Má cenu čekat týden na verdikt? Není přeci jasné, že kdyby mě miloval, nepotřeboval by týden na to, aby si to v sobě ujasnil?

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?

Chcete detailně porozumět vztahovým problémům?

Staňte se za 150 Kč měsíčně odběratelem mého podcastu.

Získejte hluboké rozbory reálných příběhů!