Pomoc

Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně jednoho muže. Seznámili jsme seal v kempu když jsme byli na dámské jízdě. Už tam něco přeskočilo a celý večer jsme strávily spolu. Byt Hodně míli a pozorný. A nesuďte mě, ale podlehla sem. Druhy den odjel, aLe přidal si mě na fb a napsal že to byl úžasný večer. A od tebe doby sme si napsali jen pár slov. Naposledy sem ho pozvala na kafe a on mi na to odpověděl,že až bude mit cestu kolem že se zastaví a od tebe doby nic. Teď nevím jestli to vůbec myslel vazne nebo to jen napsal abych mu dala pokoj. Co si myslíte?

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?

Chcete detailně porozumět vztahovým problémům?

Staňte se za 150 Kč měsíčně odběratelem mého podcastu.

Získejte hluboké rozbory reálných příběhů!