Prestať bojovať

Dobrý deň,
mám 21 rokov, priateľ 30, sme spolu pol roka. Napriek vekovému rozdielu beriem náš vzťah vážnejšie ja, čo môjmu partnerovi prekáža. Moj priateľ mi hovorí že ma má rád, ale má pocit že ma zneužíva. Snažila som sa s ním o tom rozprávať, jeho jediný argument je že sa teda máme rozísť… Mal dlhodobý vzťah vďaka čomu si myslí že o niečo prišiel… Neviem či sa vážneho vzťahu iba bojí alebo ho vôbec nechce. Snažím sa s ním o tom rozprávať, ale nechcem na neho príliš tlačiť. Nevie sa rozhodnúť pre vzťah ani z neho odísť a ja už strácam trpezlivosť riešiť všetko sama. On si lásku zaslúži a ja mu to chcem dokázať. Chcem aby bol šťastný aj keď to bude bezomňa. Čo sa ľahko hovorí. Ďakujem

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?

Chcete detailně porozumět vztahovým problémům?

Staňte se za 150 Kč měsíčně odběratelem mého podcastu.

Získejte hluboké rozbory reálných příběhů!