Příjde mi, že už mě nemiluje

Dobrý den,prosím o pomoc.Jsem zoufalá a na dně.Zhroutil se mi celý svět,když mi přítel se kterým jsem asi půl roku řekl, že se mu zdá,že to není nějak ono.Pořád jen pracuje a nejsme spolu bydlíme od sebe 60km.Plánovali jsme spolu budoucnost,děti,vybrali spolu auto nove.Všechno začal on, už vybírat věci do společné domácnosti,každý den mi psal sms, na dobré ráno a večer na dobrou noc.Nedávno jsme se vrátili z menší dovolené, kde všechno bylo fajn,odjela jsem od něho a 14 dnů jsme se neviděli,nic ale nenasvědčovalo tomu,že by se něco dělo.Najednou mi přestal jeden den z ničeho nic psát a odepsal až na druhý,že se mu nějak zdá,že to není ono a přestal se mnou mluvit. Co mám prosím dělat? Děkuji

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Anonym

Dobry vecer pane Chábo, tak se mne přítel konecne ozval a zareagoval alespoň na zprávu, kterou jsem mu poslala na Facebooku, nenašel odvahu se mnou normálně mluvit. Ja jsem se s nim rozloučila, popřala mu at se mu daří, je šťastný a ze me mrzi, ze me bezcitně odkopl a ze ve mne vzbudil lásku ikdyz mel v umyslu me nemilovat…Jeho reakce byla, ze v úmyslu to mel, ale ze se nezamiloval, ze to vsechno bylo fajn, ale je chyba v něm, ze nikoho nehledá.. 🙁 takže na me asi půl roku neco hrál.. Jsem zklamaná.. Každopádně Vám dekuji za vsechno. Vaše slova me dostala alespoň trochu na nohy. Dekuji..

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?

Chcete detailně porozumět vztahovým problémům?

Staňte se za 150 Kč měsíčně odběratelem mého podcastu.

Získejte hluboké rozbory reálných příběhů!