Pro personalizaci obsahu, reklamy a pro analytické účely využíváme soubory cookie a další služby. Informace o vašem používání webu sdílíme s partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími údaji vlivem využívání jejich služeb. Kliknutím na „Souhlasím“ nám udělujete povolení ke zpracování osobních údajů a cookies za účelem personalizovaného obsahu, reklamy a analytiky.
Nutné cookies a služby jsou zásadní pro správné fungování a zobrazení webové stránky, umožňují základní navigaci či vyplňování formulářů nebo přihlašování do zabezpečených sekcí.
Technické uložení nebo přístup je nezbytný pro legitimní účel ukládání preferencí, které nejsou požadovány odběratelem nebo uživatelem.
Analytické soubory cookie a související služby jsou užitečné při sledování počtu návštěvníků a zjišťování zdrojů provozu, což nám umožňuje neustále zlepšovat výkon našeho webu.
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro anonymní statistické účely. Bez předvolání, dobrovolného plnění ze strany vašeho Poskytovatele internetových služeb nebo dalších záznamů od třetí strany nelze informace, uložené nebo získané pouze pro tento účel, obvykle použít k vaší identifikaci.
Někteří z našich reklamních partnerů mohou nastavovat soubory cookie na našich webových stránkách. Udělením souhlasu můžeme cookies nebo další osobní informace (telefonní číslo, e-mail nebo adresa) využít k vytváření profilů založených na vašich zájmech a následnému zobrazování relevantní reklamy i na jiných webových stránkách prostřednictvím reklamních systémů jako je Meta Ads, Google Ads a Sklik.
Dobry vecer pane Chábo, tak se mne přítel konecne ozval a zareagoval alespoň na zprávu, kterou jsem mu poslala na Facebooku, nenašel odvahu se mnou normálně mluvit. Ja jsem se s nim rozloučila, popřala mu at se mu daří, je šťastný a ze me mrzi, ze me bezcitně odkopl a ze ve mne vzbudil lásku ikdyz mel v umyslu me nemilovat…Jeho reakce byla, ze v úmyslu to mel, ale ze se nezamiloval, ze to vsechno bylo fajn, ale je chyba v něm, ze nikoho nehledá.. 🙁 takže na me asi půl roku neco hrál.. Jsem zklamaná.. Každopádně Vám dekuji za vsechno. Vaše slova me dostala alespoň trochu na nohy. Dekuji..
Dobrý den, jeho rychlý a aktivní nástup do vztahu ukazuje na emoční nevyrovnanost. Vytvořil si silná očekávání, která měla řešit jeho emoční mezery. Jenže začal cítit, že už to nefunguje. Ani nemohlo. On bohužel věří, že ho nějaká žena může udržet dlouhodobě v pocitu spokojenosti. Doporučuji vám se s ním spojit a požádat ho o velmi upřímný rozhovor. Je nutné, aby vám řekl, co a jak cítí a co to pro něho znamená. Nedělejte si ale naděje, myslím, že jste na konci vztahu.