Rozchod

Dobrý den, už si nevím rady. Před dvěmi lety jsme se rozešli s přítelem po 4 letech. Našel si pak hned přítelkyni a mě to srazilo na kolena. Našla jsem si po čase i já přítele, ale pak jsme se s bývalým potkali po roce a povídali si. Řekl mi, že se s přítelkyní rozešel, že jsem to nebyla já a že vždycky k sobě budeme něco cítit. Potom jsem nad tím pořád přemýšlela. S novým přítelem jsem se po roce rozešla, protože jsem ho nechtěla tahat za nos. Teď už se půl roku trápím, protože bývalého miluju, i po těch 2 letech, ale nejsme spolu ani v kontaktu. Napíšeme si maximálně k narozeninám. Vím, že bych mu to měla říct narovinu, ale já to nedokážu, bojím se. A nedokážu se ani nikam posunout.

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Lucie

Dobrý den v říjnu 2020 jsem poznala muže ze Slovenka.V Čechách žil od 18.V prosinci 2020 odjel domů s tím ,že něco vyřídí a do 3 týdnů přijede.Zamilovala jsem se do něho.Odjezd byl pro mě velká rána.Každý den jsme si volali a psali.Přijel,až v březnu na 10 dnů a zase odjel s tím,že zae přijede.Přijel ještě v květnu a v září na pár dnů.Komunikace se zhoršila a skoro vytratila.Letos v lednu mě po mojí milé sms posal do pr… s tím ,že má lásku a zapomenu,že existuje.Všude jsem si zablokovala a on mě i tak kontaktuje ze soukromého čísla.Nejhorší je,že i přesto všechno mi chybí,onnemá v plánu přijed a být se mnou.Nechápu,proč mě tedy nenechá být.

Karel Chába

Dobrý den, pokud toto chcete řešit, pomůže vám psychoterapie. Jste ve vnitřním konfliktu, a ten má pro vás nějakou hodnotu. Od něčeho vás chrání. Dá se s tím pracovat, ale záleží na vás, zda to chcete. V opačném případě se z toho můžete dostávat velice dlouho a může vám to kazit další vztahy.

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?