Rozchod s přítelkyní, snaha o návrat

Zdravím, ze dne na den se semnou rozešla přítelkyně, prý chce být sama a necítí se na vztah. Jí je 18, mně 20 byli jsme spolu 2 roky. Měla psychické problémy a já se do toho také nechoval moc dobře, vztah zevšedněl atd, nebylo to jak dříve. Je to měsíc po rozchodu a žádný kontakt, bral jsem jí jak samozřejmost a ted si nevím rady, zvláš't když jsem viděl jak mě miluje a hlavně tvrdila to i den před koncem, šlo to na ní i vidět a z ničeho konec a definitivní. Rád bych to vzal zpět, ponaučil jsem se a chci začít uplně od znova. Ale jak na to když už nejsme v kontaktu a bere to jako ukončé? má to cenu? za mě ano, ale jak jí přesvědčit a dokázat jí, že to myslím vážně. Děkuji za radu

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, bohužel je to tak, že když nechce, tak to nejde vrátit. Chápu, jak vám je, ale měl byste respektovat, že nemá zájem. Můžete jí zkusit napsat a vysvětlit jí, co jste si uvědomil a hlavně taky to, jak by to teď bylo jiné, respektive, co byste udělal, aby se to staré nevrátilo. Musí to být popsané podrobně a konkrétně, jinak to bude brát za prázdné sliby.

,

Bohužel žádná změna, prý je to takhle lepší, ale pro mne ne. Jako sama mi to neřela, jen její známý. Nevím jak postupovat, nelze se stim vyrovnat a já stále vidím (a konkrétně) jak to změnit.

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?