Rozchod, vrátí se?

Dobrý den, byli jsme spolu skoro 2 a půl roku. 2 roky byl úžasný neměli jsme mezi sebou rozpory, když nám něco vadilo nebo trápilo vše jsme si vždy vyřešili. On se ke mně choval krásně, dával mi najevo lásku a dělal vše proto, abych byla nejšťastnější. To se mu dařilo, měla jsem ho jako svého nejlepšího kamaráda. Poslední dobou jsem si všimla, že se začal vůči mně chovat trochu jinak, hodněkrát jsem se ho na to ptala, seznámila jsem ho s mými strachy z jeho ztráty. Všechno to popíral a vždy řekl, že mě nechce ztratit. Minuly týden se se mnou zničehonic rozešel že už mě nemiluje. Nechápu to, od té doby se mi 1 ozval. Trápím se, bylo to tak náhlé. Myslíte že mě vážně nemiluje?Muže se vrátit?

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
3 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, je velice složité na vaši otázku odpovědět, když nevím, co přesně se v něm děje. Je možné, že má nějakou krizi a uvědomí si, že ji neřeší dobře, a bude se chtít vrátit. Bohužel to už může být také tak, že se od vás citově odpoutal a nevrátí se.

Johana

Děkuji, také nerozumím, co se v něm děje. Pár dní před rozchodem mi říkal, že mě nechce ztratit. Je to pro me obrovská rána z nebe. Vím, že má teď náročné období ve škole. Muže to být způsobeno tím(stresem a obavami)? Ještě mě zajímá, jestli je něco co mužů udělat pro to, aby se vrátil? Vím, že spíše ne, nemůžu ho k tomu donutit. Ale spíše jestli ho mohu kontaktovat, abychom si spolu ještě promluvili. Kdy muže být ta vhodná doba a příležitost? (Od rozchodu uběhlo 10 dni) děkuji vám za odpověď

Karel Chába

Dobrý den, z pochopitelných důvodů nemohu opakovaně reagovat na Váš dotaz. Po každé mé odpovědi nejspíše budou následovat další Vaše dotazy a tak to půjde dál a dál. Online poradna je jen obecně návodná, ukazuje směr. Váš problém nevznikl přes noc a nemůžete si myslet, že ho vyřešíte jen tak jednoduše (i když bych Vám to samozřejmě přál). Pokud chcete svůj problém opravdu řešit, využijte, prosím, této služby – https://www.partnerske-vztahy.eu/konzultace/pisemna-konzultace/. Detailně Vám popíši, co máte krok po kroku dělat, a vysvětlím Vám, proč jste se do situace dostali, abyste to už neopakovali.

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?