Sex po operaci

Dobrý den,
partnerka podstoupila před lety odstranění dělohy i vaječníků a od této chvíle zcela ztratila zájem o sex. Moje potřeby jsou bohužel naopak velmi silné, pokud by partnerka chtěla, tak klidně 4x denně. Jsem ale hodně tolerantní a chápu její problémy. Navíc prodělala chemoterapii a ozařování, což má i negativní dopad na pohlavní ústrojí.
I když je pro mě velmi přitažlivá a dávám ji to najevo, necítí se být už ženou jako dřív. Musí se tedy vždy k sexu nutit a když vidí jak mi chybí, tak potom svolí. Když už začneme, je vše v pořádku. Takže sex máme pouze v intervalu 2-3 týdnů. Je mi to poměrně nepříjemné ji nutit, ale je nám 30 a rád bych to vyřešil. Jak ji mohu sexuálně povzbudit?

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, nejde o sexuální povzbuzení, ale její psychiku, přirozeně oslabenou tím, co má za sebou, respektive tím, že se už necítí jako žena. Ideální by tedy bylo, kdybyste ji motivoval k tomu, aby začala chodit na terepii, kde si tyto své bolesti bude řešit. Pokud se s tím vyrovná, pak bude mít nejspíše i potřebu sexu s vámi.

Petr

Děkuji za odpověď. Otázku terapie jsem nastolil a prosil jsem, jestli by to nechtěla alespoň zkusit. Ona rázně odpověděla, že ne, že ji to stejně nepomůže. A že má s podobnými terapiemi špatné zkušenosti. Že si to musí vyřešit sama. Ale že jestli chci, tak tam můžu zajít sám.
Snažil jsem se tedy alespoň najít jiné, prozatímní řešení – namísto sexu zkusit jinou cestu uspokojení. Jenže odmítá i toto – „protože nemá chuť“. Tj. ani masturbaci. Aby k čemukoli došlo, musím se tvářit hodně zoufale. Myslím si, že toto už nemá s ženskostí co do činění a docela mě to i uráží, protože ji mé potřeby přijdou až směšné. Sama si uvědomuje, jaká je a mrzí ji to, ale nechce to nijak řešit. Nevím jak dál.

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?