Virtuálna nevera

Dobrý deň, dávnejšie som zistila že manžel ma konto na webe s online sexom.. sexting a online videá.. za stránku už minul viac ako 500€ a dnes som prišla na to že si cez WhatsApp píše s jednou z “modeliek” zo stránky ktorá mu posiela videá aké si on žiada a platí jej za to.
Náš sex už nie je tak často ako na začiatku.. ale vždy sme si v sexe veľmi rozumeli a obaja sme si vedeli naplniť vzájomne túžby.
Začala som uvažovať v ten moment o rozvode nechcem však spravit unáhlene rozhodnutie a bojím sa manžela konfrontovať… cítim sa úplne hrozne a neviem čo mám robit. Je vôbec sexting alebo virtuálny sex nevera?

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, nevěra je to, co za ni vy považujete. Nevěra nemá přesnou definici. Pokud máte pocit, že vám muž něco tají, že sdílí s někým to, co patří jen vám, pak to ze své strany můžete považovat za nevěru. To ale neznamená, že to tak bude vidět i manžel. Nebavte se tedy o tom, zda to je, nebo není nevěra, ale o tom, co mu (vám) v sexuální oblasti chybí, že se takto chová. Neútočte na něho, nic mu nevyčítejte, naopak řešte příčiny problému.

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?