Vztah

Dobrý den, s pritelem máme asi nějakou krizi, vůbec nevím jak tomu pomoci. Posledních par měsíců na sebe nemáme moc naladu, většinou jde o to, ze přítel nechce něco dělat protože proste nechce a přijde mi jako sobec. Pak se pohadame, protože to začnu řešit a on se
Tomu směje a ignoruje to, ze já se trapim. Žijeme spolu cca rok a půl, myslela jsem, ze už nikoho jiného hledat pro život nemusím, ale očividně tohle nemá smysl, každý víkend řešit samé nesmysli, ze on něco nechce nebo podobně. Dovolí si mě i uhodit nebo mluvit sprosté..jsem z toho zoufalá, pokaždé si dělám naděje, ze se to změní, ale nezmění a pokaždé se hrozné trapim, ale hádáme se kvůli hloupostem. Dekuji…..

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, jen výjimečně radím, když znám jen jeden názor, abyste se rozešla. Vám to doporučuji, protože je ve vašem vztahu násilí. Nedoufejte, že se to změní, když partner nic se svou agresí nedělá. Naopak se dá předpokládat, že se to může zhoršovat. Pokud s ním stále jste, i když vás bije, dáváte mu najevo, že je to normální.

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?