zmatek v hlavě

Jsem vdaná 25 let, děti mám dvě, už dospělé, 22 a 25 let. Je mi 44 let. Máme s manželem partu kamarádů, s kterými se cítíme dobře, podnikáme občas společné akce.
Jeden z kamarádů je mi velice blízký, v jeho přítomnosti se cítím tak hezky, až se toho bojím. Vím, že on to má zrovna tak, ale nijak mě nepokouší. Je empatický, ráda si s ním povídám, je zábavný. Je to asi měsíc, co pozoruji na sobě totální pobláznění v jeho přítomnosti. Mám úplný zmatek v hlavě, zdá se mi o něm, představuji si jak se objímáme.S manželem máme vztah hezký, vážím si ho, ale právě ta empatie a povídání si, to mi v našem vztahu schází. Tráví spoustu času prací a na počítači. Poraďte mi prosím, jak si to v hlavě srovnat

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, jste zamilovaná a proti tomu můžete nejlépe bojovat tak, že se s dotyčným na nějakou dobu úplně přestanete vídat. A navíc zapracujete s mužem na tom, aby se choval tak, jak potřebujete, aby naplňoval vaše potřeby. Někdy je prospěšné říci, že k někomu něco začínáte cítit, aby to mužem dostatečně otřáslo a pochopil, že musí něco změnit.

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?