Zoufalství

Dobrý den.Ja už jsem zoufalá,zralá na prášky.S přítelem jsme 8let,byl několikrát nevěrný,hrál automaty atd…přijde mi,že mi dělá naschvály ..dělá furt to,co mi vadí ..vždy mi řekne,že to dělat nebude a stejně to dělá…týká se to opilství,lhaní,domluva na něčem…jestli je chyba na mé straně nevím…ale už opravdu nevím…mám jen nervy v háji za tu dobu,co s ním jsem.Ale chci být s ním,miluji ho.Dekuji

guest
Jakmile bude váš komentář zodpovězen, budete upozorněni e-mailem. Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
3 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Karel Chába

Dobrý den, určitě to není jen problém na vaší straně, i když tam bude také, a to velký, když s ním jste přes to, jak se k vám chová. Z těch pár řádků to vypadá, že si myslíte, že kdyby se choval jinak, tak by vše bylo v pořádku. Vy se ale musíte zaměřit na sebe a na to, proč s někým, jako je on, potřebujete žít. Čeho se bojíte, v čem si nevěříte, co si myslíte, že si nezasloužíte, atd. Vy k sobě patříte tím, jak jste schopni se vzájemně testovat, co vše vydržíte. Co se týká jeho, tak dokud on sám nebude chtít změnit své chování a život, tak to bude pořád stejné bez ohledu na to, co vy mu říkáte. Chcete ho změnit, a to se vám nepovede. Něco ve vás na způsob, že musíte trpět, bude zakořeněno a jeho změna k lepšímu je důkazem toho, že vás má rád.

Odpověď

Jsou to dobré otázky,na které si ale hledám odpověď už minimálně 5let bohužel.Nevim,v čem si nevěřím ani co si zasloužím či nezasloužím.Strach mám nejspíš z té samoty,že se nezvládnu postarat finančně o dceru,že nezvládnu vidět ho s jinou…lidí mi říkají,že jsem na něm emočně závislá…ale jak se toho všeho zbavit,to už mi nikdo neporadil .

Karel Chába

..pokud nezvládáte situaci řešit sama, potřebujete psychoterapii. Doporučuji vám, abyste s ní začala.

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?