Lucia

Zdravím Vás, pán Chába.

Ďakujeme za Váš email. Máme sa skvele!

Aj keď sme sa neozývali, stále na Vás spomíname a „žijeme s Vami“ 🙂 Vždy hovoríme „dáme si Karla“ (snáď nám prepáčite to označenie), keď nastal čas nášho malého večierku, väčšinou cez víkend.

Keď sme k Vám prestali chodiť, darilo sa nám skvele. Potom sa väčšina tých nových návykov pomaličky nenápadne vytrácala a my sa dostali zase do starej situácie, ale včas sme to zachytili a sme zase tam, kde máme byť. Nikdy nebudeme dokonalí, ale najdôležitejšie je, že o tom spolu už vieme a chceme hovoriť a nebojujeme. Poznáme pravidlá.

Pre mňa je krásny pokrok, že manžel dokáže hovoriť slová a veci, ktoré nikdy pred tým z pusy nevypustil. Vníma veľa vecí okolo seba a zrovnalo sa všetko okolo dcéry Maymi. A ja? Ako povedal včera manžel – „Si úžasná, ako všetko zvládaš a stíhaš. Aj napriek tomu, že držíš detox, máš svoje dni a stresy v práci. Denne varíš, upratuješ, pracuješ a ešte sa stíhaš starať o nás a si v pohode. Keby mi toto niekto povedal pred rokom, že taká niekedy budeš, neveril by som tomu … „:-)

Obaja sme dostali novú energiu, ktorú si odovzdávame, cítime lásku a súznenie, domov je miestom, kam sa obaja tešíme ….

Teraz pracujeme na bábätku a som si istá, že až teraz nastal ten pravý čas. A všetko je tak, ako má byť 🙂

Moc Vám ďakujeme za životnú lekciu a verím, že takých ľudí je veľa, ktorí na Vás veľmi radi spomínajú. Prajeme Vám veľa ďalších úspechov ako pracovných, tak aj v osobnom živote.
Majte sa krásne 🙂
s pozdravom

Lucia

Myslíte si, že vyřešíte svůj problém sami?

Do 3 prac. dnů vám dodám návod na postup řešení vašeho problému za 1 200 Kč.

Potřebujete s tímto problémem pomoci?